.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2013-12-05 22:43:38, resurrection.cz/

Patch 1.1 pro Fallout 1.5: Resurrection právě vychází!

Po dvou měsících od vydání MODu tu konečně máme první opravný patch (na který nemálo z vás tak toužebně čekalo :-)). Opraveny jsou snad všechny zásadní bugy, které znepříjemňovaly hru, a také jsme implementovali několik drobných zlepšení. Kompletní přehled změn najdete v changelogu, jenž je součástí instalátoru (pozor! Changelog obsahuje spoilery!). Více informací a odkazy na stažení, včetně příslušných mirrorů naleznete přímo na stránkách modifikace Fallout 1.5: Resurrection.
Pro nedočkavce však ještě zdůrazňuju, že uložené hry z předešlé verze nejsou zpětně kompatibilní, takže po update o ně přijdete. Jde bohužel o věc enginu, s tím nic udělat nemůžeme. Ale takto to bylo ostatně i u patchů na Fallout 2.
Tým momentálně pracuje na další verzi patche, která však vyjde nejdříve po novém roce. Zde už to ale s chybami není tak horké, alespoň ne s těmi o kterých víme a na jejichž opravě pracujeme :-) Držte nám pěsti.

PS: Děkujeme všem za kladné ohlasy. Jsme moc rádi, že se Resurrection většinou líbí.

Sdílet na Facebooku
Autor: SybrakosOdesláno: 11:50, 8.12.2013ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
A to jsem to ted rozehrál za novou postavu...:D
Autor: PowerackOdesláno: 22:03, 13.12.2013ID: 41abdaNahlásit Vaultmasterům
Ressurection mám dohrán hned několikrát a bugů jsem nikde moc nezneužíval :-D Nicméně tahám patch a doufám, že vše bude chodit, jak má. Tým odvedl na týhle modifikaci hodně dobrou práci (i když je fakt, že za 10 let by byl mod desetkrát větší...) , za což děkuju. Návrat do 256ti barev v rozlišení (bez hires patche) 640x480 je dost brutus :-D

Doufám, že příjde ještě nějaký pokračování, nebo rozšíření příběhu...
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.