.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2013-12-24 08:10:11,

Pár vylepšení pro Fallout 1.5: Resurrection

Ten, kdo pravidelně sleduje falloutí moderskou komunitu na NMA, jistě ví, že se kolem starých dobrých Falloutů pořád něco kutí. Několik vylepšení jsem dal společně s Daemonem a Toudim dohromady a dnes je dávám ke stáhnutí. Abyste nestahovali zajíce v pytli, stručně popíšu, co je obsahem balíčku.

Hero Appearance Mod (autor x'il, Josan12 s pomocí Mash a Brother Soifran) - možnost zvolit vzhled postavy. Na výběr máte z pěti vzhledů: Krátkovlasá bruneta, dlouhovlasá blondýna, dlouhovlasý brunet, holohlavý muž a krátkovlasý brunet (původní vzhled postavy). Musíte začít novou hru!

Mark_Morgan-Vault_Archives_ACM version (Mark Morgan, Drobovik překonvertoval do ACM) - remasterovaná hudba ve vysoké kvalitě. Funguje pak i v základní hře a ostatních modifikacích.

Party Orders add-on (pelicano) - Pomůže vám ovládat společníky pomocí kláves, což je obrovské plus. Původní pelicanovu modifikaci upravil pro Resurrection Daemon.

F: Zkus se vyléčit
G: Prohledej ostatky
H: Schovej svoji zbraň
R: Pojď sem
X: Udělej mi trochu místa
T: Vaše postava buď prohledává ostatky nebo sbírá věci do vzdálenosti třech políček
0: Přepíná funkčnost klávesy T

Modifikace bude fungovat s jakoukoliv uloženou pozicí.

Upravená čeština a počeštěná grafika
- posledním vylepšením oproti základní verzi Resurrectionu je opravená čeština na základě překladu Restoration Projectu, na kterém se neustále pracuje. Toudi také předělal zbývající nepočeštěnou grafiku do češtiny.

Instalujte JEN na Fallout 1.5: Resurrection ve verzi 1.1. Soubor má 252 MB. Nakopírujte přesně podle adresářové struktury a můžete se dát do hraní.

EDIT 28.12.: Odstranil jsem remasterovanou hudbu do doby, než autor konverze opraví praskání na začátku každé skladby. Přidal jsem další postavu (zrzku) pro Hero Appearance Mod. Download má teď 35MB.

Sdílet na Facebooku
Autor: ViSiOnAiROdesláno: 12:43, 24.12.2013ID: 7f2a06Nahlásit Vaultmasterům
F 1.5 je výborný sám o sobě, tenhle balíček, ale vůbec není špatný - zkusím. Nebylo by na škodu přidat přímo do původního balíku a mít možnost volby v instalaci.

Pěkné svátky
Autor: MirakOdesláno: 12:51, 24.12.2013ID: 430b02Nahlásit Vaultmasterům
Vyšel Restoration project 2.3
Autor: DaemonOdesláno: 15:06, 24.12.2013ID: 51fff0Nahlásit Vaultmasterům
Něco z toho dáme jako defaultní součást Resurrectionu verze 1.2. Ještě uvidíme, co všechno. Přece jenom s celým balíkem by Resurrection zabíral skoro ještě jednou tolik (to dělá hlavně ta hudba) :)

Jinak díky JaWovi a Toudimu!
Autor: toudi_skOdesláno: 23:06, 26.12.2013ID: 32b822Nahlásit Vaultmasterům
tak mne za úpravu pár pixelov naozaj nemáte prečo ďakovať

mám stiahnuté a rozohrám nanovo
Autor: JaWOdesláno: 23:24, 26.12.2013ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
toudi_sk - nesmysl. Strávil si na tom dost času ...
Autor: toudi_skOdesláno: 20:36, 27.12.2013ID: 32b822Nahlásit Vaultmasterům
netvrdim, ze nie, ale drviva vacsina grafiky bola do Falloutu a Falloutu 2, pre samotny Ress to bolo par (asi 2) obrazky menu a aj to bolo viacmenej sproste COPY/PASTE z Falloutu (teraz v rychlosti neviem ktoreho :D)
dlhsie mi trvalo zisitit, kde mam vsetky veci/programy/obrazky a znovuzistovanie, ako sa to vlastne robi, nez vlastna uprava
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.