.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2014-01-22 18:19:20,

Betatest češtiny pro Fallout 2 Restoration Project 2.3.2

Killap nedávno dokončil a vydal "finálovou" verzi Restoration Projectu pro Fallout 2 (více o tomto projektu v našich stařinkách). Nese číslo 2.3.2

Překlad do češtiny se nám nějak zadrhnul u verze 2.0 a nebýt Ewila, který se překládání chopil, nechci ani domyslet, kdy by čeština bez jeho pomoci vyšla.

K dispozici je plně přeložená a hratelná česká verze, která je ve fázi beta. Kdo by chtěl pomoci s kontrolou textů ve hře, hlaste se Ewilovi na fóru.

Sdílet na Facebooku
Autor: Vyteklé očičko z přejeté Odesláno: 07:49, 26.1.2014ID: 6fe63cNahlásit Vaultmasterům
Moc dík pánové!
Autor: SaPéROdesláno: 18:04, 7.2.2014ID: 6fe7ccNahlásit Vaultmasterům
sakra, to se nikdo další nepřidá? vždyť jde jen o to normálně zapařit Fallouta a v případě blbýho textu udělat screenshot a dát ho na fórum
Autor: KalimeroOdesláno: 11:09, 23.2.2014ID: 7f26ecNahlásit Vaultmasterům
Já se rozhodně přidám. Na tuto češtinu sem čekal strašně dlouho a strašně za ní děkuju. Jen to bohužel nebude hned ale v horizontu týdnů.
Autor: ??Odesláno: 16:35, 18.4.2014ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
Dakujem vsetkym, ktori sa podujali prelozit tento mod :) Chel by som sa spytat ci bude Fallout 2 Restoration Project 2.3.2 CZ kompatibilny s Fallout 1.5 Resurrection v 1.2 resp. 1.3. a ako to vyzera s prekladom modu. Dakujem :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.