.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2014-04-02 22:14:18, http://resurrection.cz/

Fallout 1.5 Resurrection: Patch verze 1.2

Dobré zprávy vespolek! Dnes byl vydán nový patch na Fallout 1.5: Resurrection, tentokráte ve verzi 1.2. Kromě opravy haldy dalších chyb a chybiček patch obsahuje ještě vylepšenou češtinu a některé z vychytávek které bylo dříve možné stáhnout jen samostatně. Více, včetně příslušných odkazů na download naleznete na stránkách modu (k dispozici je opět několik mirrorů).
Ještě upozorňuji, že uložené hry z předchozích verzí nebudou s novým patchem kompatibilní, takže pozor.

Sdílet na Facebooku
Autor: SybrakosOdesláno: 21:55, 14.4.2014ID: 41d090Nahlásit Vaultmasterům
No kluci.. jako že děkuju/em.... Jestli to jako že vyřeší problém padání hry po zabití Sancheze (což mi po installu new patche 2krát zkurvilo hru..), budu dost rád. A zase hrát odznova..
Autor: ??Odesláno: 19:28, 17.4.2014ID: 70332eNahlásit Vaultmasterům
Velmi pekne dakujem ze ste sa na hru nevykaslali po vydani a nadalej na nej pracujete :) Ressurection hravam pravidelne ako originalne fallouty a skvele medzi ne zapadol... bez neho si uz plnohodnotny pribehovy zazitok neviem celkom predstavit
Autor: SybrakosOdesláno: 22:58, 17.4.2014ID: 6fc0b8Nahlásit Vaultmasterům
Prosba o radu- při instalaci jr mi řečeno "D:/ Program Files /BlackIsle /Fallout2 /Ressurrection /resdata /art /cuts /derrick.pal Došlo k chybě při pokusu o čtení zdrojového souboru: Zdrojový soubor je poškozen.." Je chyba v mém počítači anebo v instalačním programu?
Autor: valcikOdesláno: 11:38, 8.5.2014ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
@Sybrakos: U mňa to fachá. A do adresára Program Files neinštaluj, v novších OS je chránený systémom UAC proti prepisovaniu súborov.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.