.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Deimos, 2007-11-01 00:00:14, NMA

Nezapomenutelný Fallout 1 a jeho manuál

Kombinující humor, ponuré a post- apokalyptické prostředí- vytrvává stále mistrovské dílo Fallout od Interplay ve zkoušce času a u jeho manuálu tomu není jinak. Nazvaný "Vault Dweller´s Survival Guide" začíná nesouvisejícími statistikami vaultu (,jehož je váš hrdina obyvatel od té doby, co začal nukleární holokaust); od přehledu veškerých rozpočtů až po energetické nároky. To vše obsahuje detailní a všeobecný přehled účinků jaderného výbuchu. Tyto deprimující fakta Vás úspěšně vtáhnou do tíživé atmosféry, jež Falloutem prostupuje.

...takto zavzpomínal server Shacknews.com na staré a úspěšné hry + jejich manuály. Vedle Falloutu to byl třeba Homeworld nebo Civilization, která ještě pamatuje ČSR :). Kdo by se náhodou chtěl po tomto manuálu pídit, nechť si ho stáhne přímo od nás tady hle (thx PeterBlack).

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.