.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2015-02-18 14:20:24,

Rozšířené vydání kápézetky

Tuhle jsem na nějakých zombí survajvl buškraft vúdkraft autdór strnkách narazil na nezpochybnitelný důkaz, že americká vláda (zlo, Satan, židé a ještírci) chystají zombie apokalypsu: Zprávu o vyhlášení výběrového řízení, v němž americké ministerstvo financí objednává "balíčky poslední záchrany" pro zaměstnance OCC (něco jako nejvyšší kontrolní úřad dohlížející na práci národních bank a podobně). Z komentářů pod článkem se dozvíme, že za nadcházející Apokalypsu mohou Ilumináti, Svobodní zednáři, Rozvedení topenáři, žid jménem Barack Hussein Obama a kdo nechce být "ovčan", musí sledovat výhradně alternativní zpravodajství a koupit si homeopatické hořčíkové tabletky.
Když se mrknete na zadání výběrka, zjistíte, že zcela chybí svěcená voda a stříbrné náboje .44 Magnum AP Dum-Dum Nitro Express a vůbec je ten balíček takový až sprostě civilní. Zvlášť když si vezmete, že každý rok si v USA užijí nějakou tu zábavu se sněhovou kalamitou. Když jsem tuhle trčel dvě hodiny v zimě v autě u Štrby, protože nějaký frajer si vyrazil na dálnici v letních gumách, tak bych tyčinku o 2 400 kaloriích a izotermickou fólii uvítal (tehdy ještě nebyly součástí autolékárniček a zájemci si je kupovali přes jakousi reklamní agenturu v Praze, která postříbřenou fólii používala na nějaké technické aplikace, MMCHD). Ten poslední bod seznamu, "Air-Aid emergency mask", je prakticky totéž, jako "Dust mask", akorát mezi dvěma papírovými stěnami je ještě nasypán granulát aktivního uhlíku, stejně jako v ochranném filtru. Je to samozřejmě méně účinné, než kompletní ochranná maska, ale zase to můžete mít neustále při sobě, v zadní kapse trenýrek, a stojí jenom necelou stovku, viděl jsem je zrovna nedávno v Řempu. A až zkejsnete v koloně aut chrlících z výfuků nedokonale spálená svinstva, ještě si na ni vzpomenete.
Ta americká sranda má stát cca USD 200 a má ji dostat asi 3 800 zaměstnanců. Protože u nás se nic špatného stát nemůže, tak asi nemá smysl počítat s tím, že byste od svého zaměstnavatele vyfasovali něco podobného. Můžete si pořídit podobnou věc za pouhých USD 41 - CZK 990, totiž Driver S-kit. Popřípadě celorodinné třídenní či dvoutýdenní balení. (Škoda, že mě to nenapadlo dřív, tohle by byl pro mě ideální job! ::))
Debaty na téma KPZ a nouzových zásob na Brahmíně probíhají v Templářském shelteru a jakýmsi kompilátem je v současnosti tento dokument.

Sdílet na Facebooku
Autor: FirejsOdesláno: 11:50, 20.2.2015ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Já myslím, že začít kompletovat a prodávat takovéhle balíčky nikdy není pozdě. Připravíš si dva na sklad a další bude doplnovat až podle objednávek... Podnikání by ani nemělo přiliš velkou investici... Hmm...
Každopádně kdybys něco takového chtěl dělat, tak se klidně ozvy. :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.