.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2014-12-31 17:26:26,

Bilancování nad koncem kalendáře

Hele, tyhle věci na Vánoce, konec roku a výročí Vaultu obvykle píše Ratman. Má na to hlavu (ovšem nikdo neví, kde ji schovává) - v současnosti však má více než dost práce s potomkem, takže se toho chopím sám.
První bod: Potomstvo. Není to tak dávno, co jsme se smáli mimibazaru a dnes sami řešíme, co dělat, když se nám děcko pořeže o rozbité flašky od piva nebo jak narvat nemluvně do únikové kukly. Brahmíní nestorové, JaW a Pesus, se jen usmívají, obklopeni početným potomstvem. Smejki se směje taky, ale letos se oženil a potomstvo přijde, pak ho to přejde.
Bod druhý: Zbraně. Správce vaultí zbrojnice Justy hlásí, že má dost kvérů pro všechny. Trochu nepříjemný je růst cen krmiva poté, co ruská "humanitární pomoc" odvezla zařízení Luhanské muničky. Palebnou podporu má na starosti Toudi, jenž se stal velitelem děla.
Bod třetí: Vývoj chemicko-biologických zbraní hromadného ničení. Produkce kapsicinu se řadově zvedla poté, co se pěstitelské trio Ssyx - Justy - Toudi rozšířilo o Dawena a Raja. Pěstování pálivých papriček si vysloužilo i vlastní topič a fotoromán.
Bod čtvrtý: Veřejný život. Letos jsme se do toho trošku obuli, takže kromě oslav Brahmíních narozek, Nukleárního úderu (opět po letech) a Brahmíního vemene (opět po letech) proběhla celá řada srazů a srázků.
Bod pátý: Herna. Sice vyšel Wasteland II, ale ukázalo se, že to není zas až tak kulervoucí, aby to sesadilo z vedoucích míst Cookie Clicker a Kerbal Space Program. Jinak se část brahmíny, konkrétně Smejki a Bodkin, dělají na Deliverance. Reinar nesplnil slib a nespustil letos další betu své postapo webgame.
Bod šestý: Literatura. Tíně vyšla úžasná novela Lék.
Bod sedmý: Film. Tento rok jsme v žádné televisi nešaškovali. Ani v pořadu Policie pátrá.
Bod osmý: Necromancker. Beze změny.
Bod devátý: Zhodnocení minulosti. Tak dlouho jsme se hledali, až jsme na sebe zbyli.
Bod desátý: Závazky do budoucnosti. Inu, jaký smysl má vést fandovskou stránku pro hru skoro dvacet let starou? Nicméně budeme v tom pokračovat. A vy pište, co byste na těchle stránkách v následujícím roce rádi viděli.
Dej Bůh štěstí!

Sdílet na Facebooku
Autor: SybrakosOdesláno: 22:23, 1.1.2015ID: 42e19cNahlásit Vaultmasterům
Bod 9 nejlepší. Fallout je legendární a jeho fandom věčný. Všem krásný nový pustinný rok a nechť každý ve své pátnáctce najde vysněný water chip.
Autor: VicOdesláno: 23:31, 1.1.2015ID: 7eb40eNahlásit Vaultmasterům
Bod 10: Já tu skoro 20 let starou hru(y) (F1 a i F2) hraju 1-2 do roka, vždy když mám narozky (jasně posledních pár let k tomu "defaultnímu" věku 25 při tvorbě postavy nějakej ten rok přidám, a další rok zase atd...) navíc když už ta stará hra jde i na mobilech tak asi jen tak nezemře. Dámy a pánové za čtenáře stránky (kterým dost často/každý den jsem i já) vám všem děkuji, za to že jste. Děláte tyhle stránky skvěle.
Autor: TaranOdesláno: 01:47, 2.1.2015ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Lépe než Vic bych to neřekl. Amen.
Autor: ??Odesláno: 19:33, 3.1.2015ID: 426c0cNahlásit Vaultmasterům
Vsetkym ktory sa podielaju na chodu tejto stranky alebo akokolvek napomahaju mojej milovanej hre Fallout k nekonecnemu zivotu velmi dakujem a zelam vela vela vela lepsieho, krajsieho a stastnejsieho v novom roku. Hlavne vela zdravia a uspechov :) Budem cakat a drzat place aby sa vam podaril preklad na novy Restoration Project pre Fallout 2 :) zatial idem znovu zahrat Resurrection ;) Este raz vdaka :)
Autor: Opici PrasorOdesláno: 18:40, 21.1.2015ID: 3302baNahlásit Vaultmasterům
budu sprostej, sorry, ale cejtim to tak a přídám trochu patosu. Chodim sem leta, mám vás rád, ale tim jak jste naprosto přehlídli, tak skvělou hru jako wasteland, mě serete. za mě je to v srdíčku právoplatnej f3. čus
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.