.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2015-06-03 20:10:50,

Nastalo. No ty vole!

Pánové a dámy, dnes nás čeká malý výlet do minulosti. Pamatujete také tu dobu, když člověk dohrál Fallout 2 už po patnácté a řekl si, safra, ten Fallout 3 by to už fakt chtělo, třeba to do konce milénia stihnou, to zas bude žrádlo? A když se pak dlooouho nedělo nic, v člověku zmírala naděje a již se smiřoval s osudem fanoušků Mad Maxe a Duke Nuka? A ten nával štěstí, když pak Bethesda oznámila, že vydá nový Fallout a nebude to další FOBOS? A pak ten pocit, když to konečně vyšlo, vy si to konečně koupili a vyběhli do rozvalin Washingtonu a - zjistili, že hrajete další Oblivion, jenom s puškama? To byl nářez, co? To byly emoce!
No, tak dneska Bethesda vydala trailer na Fallout 4 a my si můžeme ony emoce opět připomenout. Je to zase tady. Je tady další The Elder Scrolls, tentokrát barevně říznutý Borderlands, se vším, co k tomu patří, je tad opět rok 2006 a Oblivion. Toporné animace pohybu, šatstvo, které vypadá jako plechové (ne, nemyslím ti power armor) a barvy jako z Disneylandu. Doporučuji vám požádat svého partnera, aby vám po skončení videa připomněl, že se píše rok 2015 a moderní trailery na hry vypadají nějak takhle (OK, není to právě nejnovější hra, ale první, co mě napadla). Zarytí fanouškové Falloutů si ještě připraví injekci adrenalinu, nalistují v Domácím lékaři oživování po infarktu a na mobilu nastaví předvolbu 155.
Hele, na rovinu: Možná to je opožděný apríl. Možná zítra Bethesda řekne, že si z nás dělá prču a já budu za debila. Ale pravím vám, že po zhlédnutí traileru jsem si několik minut nebyl jist nejen tím, že jde o oficiální věc, ale ani tím, že jsem jej skutečně viděl. Nestává se mi moc často, že bych doslova a do písmene nevěřil svým očím, ale trailer na Fallout 4 od Bethesdy tento efekt vyvolal.

Sdílet na Facebooku
Autor: ŘepaOdesláno: 21:40, 3.6.2015ID: 328d86Nahlásit Vaultmasterům
Mám podezření, že Bethesda to dělá schválně, stejně jako v případě F3 a F:NV - nejprve vydají shit pro prebubescentní děti a posléze plnohodnotný počin, který za ně ovšem dělají skuteční profíci.
Autor: BalyOdesláno: 21:44, 3.6.2015ID: 430aa0Nahlásit Vaultmasterům
Na twitchi do teď (nedělám si srandu) 40% těch samých lidí pořád dokola kouká na donekonečna opakující se trailer F4....
Říká to něco o fanoušcích Bethesdy řekl bych.
Autor: ChekotayOdesláno: 21:51, 3.6.2015ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Já taky nevěřím vlastním očím a koukám na to pořád dokola. O_o
Opravdu jsem právě viděl vzducholoď? Opravdu jsem právě viděl lidi, kteří sledují, jak se na ně žene tlaková vlna z jaderného výbuchu, přitom stojí a jen si tak lehce zaclánějí oči? Opravdu jsem právě - v roce 2015, v oznamovacím videu - viděl animaci psa, který se otočí o nějakých 200° na levé zadní noze?
Nemohu tomu uvěřit, jdu si to pustit ještě jednou.
Autor: KnedlikOdesláno: 23:38, 3.6.2015ID: 7f5182Nahlásit Vaultmasterům
Psali na idnesu, ze Todik Howardowic je opet v cele :) Ano, vzducholod, barvy, rikam, star wars nebo tak neco :))) ale co ja vim, ja tomu prd rozumim
Autor: BystroushaakOdesláno: 00:45, 4.6.2015ID: 524bb4Nahlásit Vaultmasterům
Čekal jsem hodně málo, ale tohle bohužel předčilo všechna očekávání.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.