.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2015-09-09 20:29:01,

Kde sehnat nejlevnější slovníky?

Víte? Nevíte? Proč vědět, že. Buďto anglicky umíte, a pak slovníky víceméně nepotřebujete, nebo neumíte, a on vám tu hru někdo časem přeloží.
No, tak Fallout 4 nepřeloží.
Český distributor F4, Cenega Czech, včera touhle dobou prostřednictvím svého účtu na světové špionážní židobolševické síti Facebook sdělil, že Bethesda vzkazuje: Naplivat do ksichtu!
No, řekli to trochu kulantněji:

Tentokrát máme pro fanoušky série Fallout špatnou zprávu. Ačkoliv jsme se velmi snažili, oficiální češtinu do hry se nám protlačit nepodařilo. Zvažovali jsme tedy podporu fanouškovské češtiny alespoň do PC verze, nicméně to nakonec ztroskotalo na nemožnosti získání textů ze hry před jejím vydáním.

Fanouškovská čeština i tak možná vznikne, ale na jejím vývoji se začne pracovat nejdříve po vydání hry a bez přímé podpory vydavatele. Smutný to den.

(...)

Oficiálně (tedy ani na Steamu) čeština nebude. Pokud vznikne, tak neoficiálně za podpory Cenegy a bude uvolněna ke stažení na našich stránkách.

Konkrétně tady.

Na jednu stranu je nyní ten nejvyšší čas začít se učit číst anglické texty, na stranu druhou, hele, ono jich tam stejně nebude mnoho. :-D

Sdílet na Facebooku
Autor: AdamOdesláno: 11:20, 10.9.2015ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Viděl jsem to video komentované Toddem Howardem a četl si rozbory místních redaktorů.

Ten nový Fallout 4 je tedy opravdu něco hrozného. Přijde mi to spíš jako Borderlands, ale s obsahem z předešlých falloutů. Protože náhodou vlastní tu značku, tak udělali něco co už není Fallout, ale hlavně že to zaujme víc lidí co dnes hrají.

Myslíte někdo, že jak předtím udělali po třetím dílu Fallout: New Vegas, která byla dobrý a hrál se dobře, že i po tomto udělá nějaké jiné herní studio zase takovou hru, která se nám taky bude líbit a spravíme si u ní chuť po výtvoru od Bethesdy?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.