.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2015-12-22 17:19:20, Resurrection.cz

FALLOUT 1.5 - Resurrection - F-Handbook v.1.2

Před nějakým časem k nám do Vaultu zaslat Fallanga stručný návod na vynikající modifikaci Fallout 1.5 Resurrection.

Dnes si můžete stáhnout v PDF (2,7 MB) v pravdě ultimátní příručku ve verzi 1.2 obsahující jak návod na nejnovější verzi hry (1.3), tak graficky zpracovaný seznam všech zbrojí a zbraní, soupis tipů k hraní, světovou mapu a obsáhlý technický FAQ.

Myslím, že není vůbec špatný nápad si Resurrection zase jednou na Vánoce projet. Co říkáte?

Sdílet na Facebooku
Autor: ChekotayOdesláno: 18:54, 22.12.2015ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Hmm, vytisknout, svízat, přibalit hrst nábojů a sušeného potkaního masa, Justyho domácí pivo, můj svítící roentgen rum... F1,5 GOTY edice! :-)
Autor: valcikOdesláno: 20:43, 22.12.2015ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
Hm, v návode je postup, pri ktorom Trinásty vyvraždí kasíno v Stratenej štvrti. Radšej sa pridávam k Sanchezovi, s jeho úlohami je spojená parádna hromadná bitka v púšti a okrem toho mám rád aj súboje v ringu. ^^
Autor: ChekotayOdesláno: 10:52, 23.12.2015ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Fuj, ta bitka v poušti mě dodnes straší ve snech! :-D
Autor: SybrakosOdesláno: 22:18, 23.12.2015ID: 522378Nahlásit Vaultmasterům
Cenim si, ze jsem hru prosel bez navodu, stejne jako kdysi bajnou jednicku. Ale stejne me clanek navnadil.. 25 se nahazuje batoh, spousti pip-boy a nabiji lovecka puska. Jen kdyby mi ta Lystra tak nelezla s temi svymi poznamkami na nervy a Keri mi vlezla na zada. Ale stejne je mam rad.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.