.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2016-02-04 09:15:28, Lead Adventure Forum

Deskovka

Mezi hraním postapa na počítačích a hraním postapa naživo leží poměrně rozsáhlá oblast hraní stolních a deskových postapo her. Bethesda nabízí klasické Monopoly ve Foblivion designu a byly tady pokusy převést hru Caravans z Fallout: New Vegas (bohužel to není tak chytlavé, jako Gwent), mám-li zmínit pár poměrně nedávných aktivit na tomto poli. Pro hraní bitev s miniaturami je tady stařičký Fallout: Warfare. Nebavilo vás nikdy vystřihovat ty hromady postaviček? Tak se mrkněte, kolik práce si dal chlápek jménem Deltadog s výrobou plastikových nejen postaviček, ale taky celých scenérií, vaultů, vertibirdu, tanků a vozidel a já nevím co všeho ještě: Fallout Vaultventures.

Sdílet na Facebooku
Autor: HrobařOdesláno: 17:29, 4.2.2016ID: 7f0042Nahlásit Vaultmasterům
Pokud vím tak ty postavičky , respektive wargamingové miniatury , jsou od ruského tvůrce specializovaných modelů který si říká Brother Winie.
Sám jich mám pár doma právě pro použití k pravidlům z Fallout Warfare.
Autor: FirejsOdesláno: 12:15, 7.2.2016ID: 32b692Nahlásit Vaultmasterům
Zrovna na tebe jsem si vzpomněl, když jsem rozklikl ten odkaz.

Ale borec tam má celé místnosti a dokonce si vyhrál i s bordelem v regálcích.
Autor: HrobařOdesláno: 19:19, 9.2.2016ID: 7f0042Nahlásit Vaultmasterům
Firejs: Mi zase používáme 3D terény pustiny. Uznávám že to má moc pěkné, jen jsem chtěl poukázat na nepřesnost v autorství těch figurek.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.