.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2016-01-02 23:22:35,

Vyhlídky na krásný víkend

S průměrnou známkou 4,6 se na předposledním místě umístilo kratičké dílko Milana Bělohlávka, bratra včera zveřejněného autora, nazvané Vyhlídky na krásný víkend. Tato mikropovídka je zajímavá zasazením do té části světa, v níž se jednou bude odehrávat děj Fallout: New Vegas, bohužel pro ni platí velmi podobné výtky, jako pro povídku včerejší. Více o ní řečnit nebudu, přečtete ji velmi rychle a na poslední stránce jsou naše obsáhlejší zhodnocení, a aby tahle aktuálka nebyla tak krátká, nastavím ji dinosaurem.

EDIT: Chci říct "Nastavím ji dinosaurem a hodnocením od meehaila:"

Známka: 3
Poviedka ma pomerne rýchlo a ľahko vtiahla do deja vďaka navodeniu atmosféry hudbou a použitím niekoľkých prvkov falloutovského univerza, potom však z nepochopiteľných dôvodov prešla do nezaujímavého konca. Takého nezaujímavého, že vlastne neviem, načo vôbec vznikla.
Použitie prítomného času sa mi tu hodilo, ale osobne si myslím, že zvládnuť ho použiť správne a efektívne je náročnejšie, než napr. bežnejší minulý čas, a tu mi to veľmi nechutilo. Navyše tá priama reč hlavnej postavy tesne pred zlomom v deji je veľmi nešikovne použítá, aby čitateľa sprevádzala udalosťou, ale takto to jednoducho nefunguje dobre. Bohužiaľ sa s tým človek stretáva bežne napríklad vo filmoch, takže by to nemalo až tak vadiť, ale vadí...


Sdílet na Facebooku
Autor: MilanOdesláno: 00:45, 3.1.2016ID: 618e56Nahlásit Vaultmasterům
Škoda, chtěl jsem si přečíst hodnocení ale bohužel...
Autor: ChekotayOdesláno: 01:02, 3.1.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Ale bohužel co? O_o
Autor: MartinOdesláno: 01:34, 3.1.2016ID: 619050Nahlásit Vaultmasterům
Bohužel pod odkazem je včerejší povídka :-D
Autor: ChekotayOdesláno: 09:36, 3.1.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Bohajeho, fffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!
Už jsem to opravil. Pardon.
Autor: MilanOdesláno: 14:02, 3.1.2016ID: 618e56Nahlásit Vaultmasterům
Vůbec mi nedošlo že si to mohu přečíst i na emailu.
Jinak děkuji za hodnocení! Každá kritiky i špatná je dobrá kritika.
Autor: VikyOdesláno: 18:25, 3.1.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Kdybys chtěl nějaké slovní hodnocení i ode mne, tak řekni. Letos jsem se rozhodla se o špatné povídky moc nezajímat a nerozebírat je (výjimkou je jedna, na kterou se mi neplánovaně dostalo pár chvil mezi svátky).
Autor: SybrakosOdesláno: 15:52, 5.1.2016ID: 51fcd0Nahlásit Vaultmasterům
Me se to vcelku libilo, bylo to v takovym prijemnym stylu, jako kdyz jsem nekdy kolem roku 2004 objevil brahmini povidky a cetl si je ve skole.. prijemna oddechovka. Na muj vkus jsou hodnotici moc prisni, nemusi byt az tam zmlsani..
Autor: MilanOdesláno: 18:14, 5.1.2016ID: 618e56Nahlásit Vaultmasterům
Je pravda že konec jsem zabil. Ale dělám druhou dějovou linii s tím že se pak spojí. Prostě bylo mnoho práce málo času (nechci se tím nijak omlouvat). A ty geografický nepřesnosti jsem si mohl snadno zjisti. Tím hůř pro mě že jsem již před nějakým časem studoval všechna místa z Falloutu NW které jsou vymodelovaná dle míst skutečných.
Autor: SybrakosOdesláno: 19:01, 5.1.2016ID: 51fcd0Nahlásit Vaultmasterům
Fallout je prece jenom alternativni univerzum, v mnoha vecech odlisnych od tohoho naseho. Tudiz dle meho nepresnosti nemusi az tak vadit.. samozrejme nlte nechci omlouvat:)
Autor: ChekotayOdesláno: 19:06, 5.1.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Já jsem je právě nedávno študoval taky, tak mě to trklo. :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.