.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2016-02-27 19:11:31, E-publishing

Kdo by vyhrál jadernou válku?

Pro ty, co nezaznamenali nebo holt nechodí do trafiky co chvíli, tu máme možná zajímavý tip do čtenářského deníku. Únorový speciál VÁLKA Revue se na téměř 100 stranách věnuje tématu jaderných zbraní. I když věřím, že pro zkušeného brahmíňana bude značná část informací jen opakováním známého, přesto to může být někdy zajímavé čtení. Už minimálně proto, že časopisy z téhle rodiny jsou dle mého názoru snad tím nejlepším co u nás z tisku vychází. Více informací z obsahu a náhled do nitra časopisu naleznete zde.


Sdílet na Facebooku
Autor: ChekotayOdesláno: 20:16, 28.2.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Co se týče historie a vojenství, oblíbil jsem si čtvrtletník Historie a vojenství.
http://www.vhu.cz/veda/zakladni-informace-o-hav/predplatne-hav/
Je tam ovšem jen málo o jaderných válkách a podobně.
Autor: RuFiKOdesláno: 10:09, 1.3.2016ID: 33063aNahlásit Vaultmasterům
díky za upozornenie, idem hneď kúpiť e-verziu
Autor: LordusOdesláno: 11:45, 2.3.2016ID: 61904eNahlásit Vaultmasterům
ten časopis dle článku mám, ale zrovna nějakou rozsáhlou studii o tom, kdo by válku vyhrál, jsem tam nenašel. spíše všechno okolo. Takže za mě zklamání (když většinu info omáčky již znáte).
Autor: MaxsonOdesláno: 13:25, 15.3.2016ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
kdo by vyhrál... ikdyby jedni smetli z povrchu zemskýho ten zbytek, myslíš že by to byla nějaká výhra? :D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.