.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy, 2016-04-05 21:30:16, Slevomat

Exkurze do atomového krytu 10-Z pod Špilberkem

Na jednom nejmenovaném slevovém portále se nečekaně objevila velice zajímavá akce a bylo by sobecké neinformovat stejně postižené jedince jako jsem já. Jde totiž o poslední šanci vidět kryt na vlastní oči ještě před oficiálním otevřením pro veřejnost (květen 2016) a vřele všem doporučuji tuto šanci využít. Zejména po osobní zkušenosti z návštěvy krytu Folimanka, kde mě neustále vytáčely znuděné maminky, vřískající děcka a flegmatičtí otcové - nevím, proč lezou do krytu lidé, které to zcela evidentně nebaví, nezajímá a exkurzi berou jen jako "nevím co o víkendu s dítkem, tak ho vezmem do krytu". Tato kombinace lhostejnosti, sobectví a stupidity je v uzavřeném prostoru, kde není možnost vyhnutí či ignorace, přímo vražedná.

Běžná cena je 240 Kč, nyní jen za 190 Kč, k dispozici je celkem 430 voucherů, tak se tam snad všichni v klidu vystřídáme :).

Další informace na oficiální stránce krytu - http://10-z.cz/

P.S: Potkal jsem tam samozřejmě i rodiče které to zajímalo a jejich dítka byla v klidu, ale bylo jich bohužel minimum...

Sdílet na Facebooku
Autor: FirejsOdesláno: 08:36, 11.4.2016ID: 7f75d2Nahlásit Vaultmasterům
Taky doporučuji. Kdybych neznal 10z už téměř nazpaměť. Tak bych do toho určitě šel. :)
Autor: Pozor reklama!Odesláno: 14:47, 13.4.2016ID: 6f99acNahlásit Vaultmasterům
Gagarin včera oslavil 55. výročí a my do konce dubna valíme exkurze 6 dní v týdnu - máte poslední příležitost vidět kryt ještě před oficiálním otevřením všemu lidu.

Další slevové akce po otevření krytu neplánujeme, takže pokud máte zájem, neváhejte:
https://www.slevomat.cz/sleva/988647-exkurze-do-atomoveho-krytu-10-z-pod-spilberkem
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.