.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2016-04-24 21:37:35, Děkuji Dikobrazovi

Na skok do Toxických jeskyní

Do nového týdne s novým super videem - render průchodu Toxickými jeskyněmi. Nostalgie jak cyp!

Sdílet na Facebooku
Autor: VIcOdesláno: 10:40, 25.4.2016ID: 7eb40eNahlásit Vaultmasterům
Tolik nostalgie to do mne vlilo, že si prostě musím projít celý Fallout 2 znovu. Excelentní video! Dobrá práce s nalezením komandére ;)
Autor: ArmyboyOdesláno: 18:23, 30.4.2016ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Pěkné, video kvalitní ale teprve ve spojení s audio složkou je to dokonalé. Schválně si video pusťte bez zvuku a pak se zvukem...
Autor: dexterOdesláno: 14:32, 2.5.2016ID: 6fc0baNahlásit Vaultmasterům
Wow, koukám že moje adaptace toxických jeskyní v gzdoom enginu neni zase tak moc odlišná od originálu. Hehe.
Autor: MousseCZOdesláno: 22:06, 13.5.2016ID: 41fa62Nahlásit Vaultmasterům
Fallout 2 je tak silná hra, že bych se nedivil kdyby vzniklo kompletní 3D zpracování
Autor: WoodmonkeyOdesláno: 01:37, 11.6.2016ID: 70aa54Nahlásit Vaultmasterům
To video je prostě krása! Armádní chlapče, co je to za nesmyslné doporučení? To je stejné, jako bys napsal: "Schválně si Monu Lisu, Noční hlídku, Zahradu pozemských rozkoší, V zemi peciválů, Výkřik atd. prohlédněte v černobílém provedením a pak s barvami."
Autor: MousseCZOdesláno: 14:11, 3.7.2016ID: 41fa62Nahlásit Vaultmasterům
Nevim kam bych to měl napsat , ale jelikož jsem milovníkem hudby přelomu 60' a 70' let a mezi mé oblíbence patří i King Crimson Roberta Frippa narazil jsem na tento koncert
https://www.youtube.com/watch?v=wZ9X6ZBILPQ
Schválně si poslechněte skladbu začínající v 55 minutě. Mark Morgan asi taky poslouchal kvalitní muziku.
Autor: MousseCZOdesláno: 14:24, 3.7.2016ID: 41fa62Nahlásit Vaultmasterům
Tak našel jsem i v lepší kvalitě
https://www.youtube.com/watch?v=ghL4LGXJz60
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.