.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2016-06-08 20:45:45,

Brahmíní vemeno 2016

Nemám co číst. Ne, samozřejmě tady mám hromádku literatury faktu, ale teď jsem měl na mysli něco jednoduchého, zábavného a přitom obohacujícího, vytříbeného, dokonale povznášejícího... co by se dalo stáhnout do mobilu na cestu tramvají. Takže...

Vault šílené brahmíny vyhlašuje další ročník literární soutěže O brahmíní vemeno.

Pravidla jsou jednoduchá:
  • Chceme po vás, abyste nejpozději do 30.X. t.r. zaslali své autorské, doposud nezveřejněné literární dílo žánru postapo povídky na adresu mé elektronické pošty (chekotay [@]seznam.cz)...
  • ...a to v jazyce českém či slovenském...
  • ...jako přiložený soubor ve formátu .odt nebo .doc.
  • Do předmětu zprávy uveďte prosím magickou formuli "O brahmíní vemeno".
  • Rozsah díla není zadán, ale mějte na paměti, že je celkem nepravděpodobné, aby někdo dokázal napsat velikánskou povídku, která by přitom ještě byla zajímavá a čtivá.
  • Povídku, prosím, nepodepisujte, podepište se jen v e-mailu, jimž ji doručíte.
Následně vám potvrdím přijetí díla a zařazení do soutěže. Dílo bude zhodnoceno týmem expertů expedice exkrementů (Dawen, Cheky, Ssyx, Tína, Viky) ve dvoukolém režimu, kdy ze subjektivních sít vzejdou tři nejlepší kousky a ty budou odměněny věcnou cenou, již si vítěz vybere z nabídky. (V nabídce čekejte klasickou sbírku prostředků pro přežití nukleárních holocaustů a ukojení perverzních fetišů.)

A nyní klasické právní proklamace: Hodnotitelé si vyhrazují právo neocenit všechny povídky v případě, že by je považovali za děsuplné. Účastník soutěže nemá na výhru právní nárok. Zasláním do soutěže autor souhlasí s uveřejněním své povídky na Vaultu šílené brahmíny, a to jak na webu, tak v případném tištěném sborníku (naděje neumírá). Tak dlouho chodí elf se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. 

Pokud máte nějaké dotazy, bude nejlepší, když se poptáte na našem diskusním fóru v příslušném topiči.
K vyhlášení výsledků dojde po Vánocích a slavnostní předávání cen vítězům bude zase, jako obvykle, v Brně.

Sdílet na Facebooku
Autor: TinaOdesláno: 16:26, 11.6.2016ID: 51fe60Nahlásit Vaultmasterům
Ten poslední odstavec ve mně vzbudil zvláštní touhu opravdu ti něco do komínku hodit. Kdybych věděla, že se komínkový systém osvědčí, navrhla bych příští rok maily úplně zrušit. Pro každou povídku, která letos projde komínkem, neznám horší známku než 2!
Autor: ChekotayOdesláno: 18:04, 15.6.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Život na Brahmíně mne odnaučil hovořit o žertech, které bych nebyl ochoten si vytrpět až do veselého konce. :-)
Autor: UranOdesláno: 08:22, 17.6.2016ID: 5188c8Nahlásit Vaultmasterům
Nejsem psavec tak mě první napadlo hodit do komínku dýmovnici.
Autor: SsyxOdesláno: 17:37, 21.6.2016ID: 7083aaNahlásit Vaultmasterům
Uran: V tom případě by osazenstvo krytu použilo odvetných prostředků :)
Autor: ChekotayOdesláno: 16:22, 23.6.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Dýmovnice neprojde přes mřížku.
Jo a krom toho by ji pak čekaly ještě protiatomové tlakové dveře II. třídy odolnosti a za nimi další 4 vzduchotěsné uzávěry a to celé proti přetlaku.
Autor: TinaOdesláno: 17:01, 24.6.2016ID: 51fe60Nahlásit Vaultmasterům
Bože, cesta, kterou musí povídka urazit, aby se ti komínkem dostala do rukou, je horší než v Hledá se Nemo!
Autor: ChekotayOdesláno: 22:51, 28.6.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
No pain, do gain.
Autor: SybrakosOdesláno: 17:29, 25.7.2016ID: 616876Nahlásit Vaultmasterům
Asi to bude trapné, ale zúčastním se.
Autor: PepeOdesláno: 09:47, 30.10.2016ID: 7082deNahlásit Vaultmasterům
Ahoj Cheky, poslal som poviedku, ale nepotvrdil si mi prijatie. Možno spam priečinkok?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.