.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2016-12-02 17:33:25,

Jak to vypadá s Brahmíním vemenem?

Na pohmat trochu tvrdé, na poslech dunivé, na pohled zarudlé, na olíznutí... hmhmhm... mno, v čem se to válelo? Ale co, však oni to v tom salámu stejně nepoznaj'. 

Nuže, a nyní k naší literární soutěži. Autoři posílali povídky na poslední chvíli, i po ní, když jsem dal ještě pár dní čas do tvrdého deadlinu, tak jej využili, a pak i překročili a já jsem takový benevolentní pravdoláskář, že jsem jim to povolil. Nakonec dorazilo 21 děl (to jsou tři baterie po sedmi). Jeden autor zaslal tři povídky, jedna povídka byla napsána dvěma autory. Věk, pohlaví, vyznání, národnost... jsem nezjišťoval. Pár autorů jsou staré firmy, pár autorů vidím prvně a jen tak od pohledu a velmi osobně si myslím, že rozložení kvality je mezi oběma skupinami rovnoměrné. Což je dobře. 
Já jsem již všechny povídky přečetl a mám celkem jasno alespoň v prvním kole, co bych chtěl vidět ve druhém, a co bych raději nechtěl vidět vůbec, aby tak řekl. Bohužel jsem podcenil ostatní sudí, respektive náročnost jejich zaměstnání před Vánoci. A naše dvě maminky, které by teoreticky mohly mít nějaký volný čas (he, he... ehm) zase pro změnu ochořely a nemají mnoho pochopení pro hodnocení. Zdá se mi, že celý prosinec je takový nějaký šílený měsíc, ačkoliv by člověk čekal, že po svatém Martinu se všechno uklidní a nastanou ony pověstné a plodné dlouhé zimní večery (v opozici k vlahým letním nocím plodné hlavně po literární stránce). Nu, co se dá dělat, snad jenom poprosit vás o trochu té trpělivosti. 
Využiji této přestávky, abych vám trochu představil hodnotitele:
Dawen je naprosto normální člověk, který normálně čte normální věci. Jako takový je v týmu naprosto unikátní. letos to bohužel vypadá, že jej práce před Vánocemi ze svých spárů nepustí.
Cheky má zálibu ve fantastice 80. let, naopak současné trendy mu unikají.
Meehail je nováček v hodnotícím týmu. Loni jsem si jej vyzkoušel a myslím, že dokáže dobře ohodnotit povídky pomalé, stavící na poetice a dlouze budovaném příběhu. Navíc se vyzná ve slovenčine.
Ssyx oblibuje naopak rychlejší a jednodušší formy, nejlépe, když tam je nějaký humorný overkill. 
Tína se vyzná v současné fantastice a také ve filmech a průběžně vyhrává ostatní literární soutěže, takže poskytne srovnání i z tohoto úhlu. 
Viky je technokrat, kterého nedojmou plané tlachy. Vyžaduje, aby povídka fungovala na sto procent. Statistika odhalila, že ji autoři vnímají jako nejtvrdšího hodnotícího, ačkoliv ve skutečnosti je nejhodnější. Nebo aspoň bývala. 
Takže toto jsme my a doufám, že již brzy začneme ukazovat čtenářům, jací jste vy, autoři. 

Sdílet na Facebooku
Autor: FirejsOdesláno: 17:42, 7.12.2016ID: 522698Nahlásit Vaultmasterům
Skoda, že brzy je tak moc nepřesný časový údaj. :D
Autor: EjwOdesláno: 01:10, 8.12.2016ID: 51892cNahlásit Vaultmasterům
Myslím, že by se daly použít mnohem znepokojivější časové údaje. Již brzy se ještě docela blíží přítomnosti. :D Mohlo by to být taky časem, někdy, nebo taky později. :)
Autor: SsyxOdesláno: 16:16, 10.12.2016ID: 3378b0Nahlásit Vaultmasterům
Ejw: Například rekonstruovaný mladoboleslavský Lídl má ceduli "Brzy pro vás otevřeme" již třetí měsíc :)
Autor: EjwOdesláno: 20:05, 10.12.2016ID: 51892cNahlásit Vaultmasterům
Ssyx: To je ovšem mrzuté! Ale pravděpodobně jen zapomněli uvést, od kterého data to brzy začne platit ;)
Autor: TinaOdesláno: 20:20, 11.12.2016ID: 430a3eNahlásit Vaultmasterům
Já mám nejradši cedule na zavřených obchodech: Vrátím se za 5 minut. Je to takové tajemné a čekání na prodavače napínavé...
Autor: ChekotayOdesláno: 11:30, 12.12.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Proto je dobrým zvykem mít u takové cedulky i malý ciferníček, kde člověk naznačí, v kolik hodin odešel.
Každopádně, už se čeká jenom na Tínu. :-) Dawen si přidal do itineráře nějaké stěhování a vztahy a podobně, takže letos odpadá.
Autor: MoghOdesláno: 14:12, 12.12.2016ID: 430b04Nahlásit Vaultmasterům
Takže Tína to dokončí "za 5 minút" a "již brzy" sa môžme tešiť na jediného, ktorého 10JŠ aj tak neurobí nijak šťastnejším :-)
Autor: ChekyOdesláno: 15:39, 12.12.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Tak hotovo, první kolo je vyřízeno... sedíme všichni v šoku... :-D
Autor: TinaOdesláno: 20:27, 12.12.2016ID: 430a3eNahlásit Vaultmasterům
Tina to ohodnotila již včera,
Autor: ChekyOdesláno: 12:19, 16.12.2016ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
...ale Chekotay zaspal! :-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.