.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2017-07-21 20:36:43,

Civilní ochrana

Vysvětlovat postapákům, co to je civilní ochrana a civilní obrana, je zbytečné jak nošení ghůlů do Necropolis. Pokud se však o dané téma zajímáte trochu více, než jen vlažně, možná vám schází komplexnější publikace, která by toto téma probírala zevrubně a z aktuální pozice. Všichni určitě známe klasické staré příručky, něco jako je tato malebná sovětská knížka. Po Sametové revoluci nadšení (a přísun peněz) pro CO poněkud ochladlo a rok 2000, kdy výkon civilní ochrany na našem území převzal z beder armády Hasičský záchranný sbor, znamenal konec romantického blbnutí v maskáčích.
I proto mne velmi potěšilo, když jsem potkal následující materiál: Základy civilní ochrany. Příjemnou publikaci shrnující současný*) pohled na problematiku CO včele doporučuji vaší pozornosti.
Popřípadě, znáte jinou podobnou knížku? Doporučte ji nám ostatním!

*) Dobře, je to již jedenáct let a náhled na věc se od té doby trochu posunul, ale nijak zásadně a pořád je to mnohem čerstvější, než třeba Adamcovy Atomové zbraně z roku 1956.

Sdílet na Facebooku
Autor: ChekyOdesláno: 02:12, 5.8.2017ID: 6f99acNahlásit Vaultmasterům
Malé doplnění: http://www.onwar.eu/2017/08/02/kdo-zabije-institut-vojenskych-zachrannych-utvaru-aneb-zachranne-prapory-se-vraceji/
Autor: MelichorOdesláno: 17:10, 23.9.2017ID: 616816Nahlásit Vaultmasterům
Ha, až teď jsem si všiml, že znak BoS je okopírovaný od CO
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.