.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2017-10-09 06:32:49,

Pár map

Zarputilé stalkery zmítané touhou prolézat suterén naší vlasti možná potěší pár inspirativních map několika známých koutů českého podzemí. (A fotky v ostatních albech jsou také pěkné.)
Čas prázdnin a výletů pro normální lidi skončil (zatímco postapáci se už těší, až ze stromů opadá to otravné istí a slunko konečně na chvílu zaleze, aby se dalo čundrovat v pěkné atmosféře zkázy a zmaru), takže třeba jenom prstem na mapě můžete navštívit také jezero Karačaj, takto nejsmrtonosnější místo na Zemi, popřípadě jadernou střelnici v Nevadě.
Krásně jsme tu naši planetu sprznili.

Sdílet na Facebooku
Autor: SybrakosOdesláno: 12:00, 28.10.2017ID: 335462Nahlásit Vaultmasterům
Díky za mapky. Velká Amerika je bomba, byl jsem tam teda zatím jen jednou na čundru a chtěl se vykoupat, ale byl tam hafec lidí. Nicméně jsem s baterkou vlezl do jedný štoly. U vstupu bylo plno odpadků, samotná chodba výškově daleko převyšující postavu byla nekonečná.. začalo to být tak stísňující, že jsem se radši vydal zpět.
Autor: 1Odesláno: 00:36, 11.3.2018ID: 611b22Nahlásit Vaultmasterům
1
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.