.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2018-02-01 00:00:01, Bethesda

4 dny hraní FO4 zdarma...

...od teď!

EDIT:
Ode dneška až do neděle do 22. hodiny můžete na Steamu stáhnout Fallout 4 zadarmo (pokud to stihnete - a to není vtip, ta hra s DLC a hi-res texturami má přes osmdesát giga). Po vypršení freeplay okna vám bude další hraní znemožněno, nicméně, pakliže se rozhodnete si hru koupit, budete ji mít levnější a zůstanou vám sejvy.

Sdílet na Facebooku
Autor: antonínOdesláno: 22:21, 2.4.2018ID: 42ba8eNahlásit Vaultmasterům
nechcu to ani zadarmiko
Autor: EraserOdesláno: 09:33, 4.4.2018ID: 613f10Nahlásit Vaultmasterům
Mimochodom jedna rada... pokiaľ máte tu hru zapnutú tak ju môžte stále hrať... t.z. pokiaľ sa neodhlásite z hry steam Vás nevykopne. Odskúšané z Sniper Elite 3... v pohode som hral aj po čase na tom určenom. Takže teoreticky by ste mohli dohrať celú hru hoci aj za mesiac ak to necháte bežať. :D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.