.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2018-08-21 05:03:44,

Trailer k Metro: Exodus

Nejen Falloutem živ je člověk. Na motivy třetího dílu ruské postapo série Metro se chystá počítačová hra a jak je vidno z útržkovitého, zběsile stříhaného traileru, nebude se to odehrávat v metru a bude tam spousta úplně stejných jelenů. (Vlastně mi to hodně připomíná Fallout 4 v noci.)

Sdílet na Facebooku
Autor: sXeOdesláno: 11:14, 21.8.2018ID: 602f96Nahlásit Vaultmasterům
Nuž ja mám vo všeobecnosti všetko, čo sa týka Metra rád - dokonca to milujem. Či už hry, alebo knihy ( aj keď posledná 2035 už nebolo to čo som si želal ) sú vynikajúcou prácou skvelých ľudí a aj táto nová hra bude podľa mňa super. Síce sa to nebude odohrávať pod zemou ( čo ma mrzí ) ale vypadá to, že ľudia pracujúci na tejto hre sa vedia pohrať aj s príbehom na povrchu. Nuž, som zvedavý na túto hru a zrejme mi pribudne do kolekcie nová hra.
Autor: 1Odesláno: 11:11, 21.5.2019ID: 611a56Nahlásit Vaultmasterům
1
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.