.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Knedlík, 2018-11-17 10:22:33,

Fallout 2 modifikace

Protože život nekončí pouze ve vyprahlé Sonoře, dal jsem si těch deset minut na vyhledávání ostatních (zdravím Tom9ka):

Shattered destiny 2 - v nedohlednu

Mutant Rising - zapadl prachem

BGE - o mrtvých jen dobře

Megamod - verze 2.47.3 (případně z NMA)

Last Hope - čerstvý update z konce srpna

a pro ty, kteří by si rádi připomněli:

Resurrection ve verzi 1.5

a Fallout Nevada 1.02 EN patch

Což není mnoho... přesto to může být, pro těch pár zbývajících nostalgiků, příležitost oslavit kulatých 20let Falloutu 2 (z en Wiki 30.9. 1998).

PS: zasílám ostrou petici vaultmasterům, zda-by nemohli vyvěsit nějaký ten vzpomínkový pamflet, kde bychom na straně 247...Brahmína může být malinko v před smrtné křeči, ale tak snad ještě kopne. Byla by to aspoň taková pěkná tečka za tím naším případem.

Díky přátelé, nebo spíš - Drazí!


UPDATE by JaW: Fallout Nevada dostal hardcore kabátek v podobě neoficiálního updatu Fallout: Nevada (Crazy Edition).

Malé shrnutí, co to vlastně Fallout Nevada je: Není jen klonem originálu, není to shluk nápadů nebo modů a není to rozšíření původního příběhu. Jedná se o úplnou konverzi, která si vypůjčuje původní herní engine. Avšak 90% veškerého obsahu, skriptů, dialogů, postav a lokací je pro tento projekt vytvořeno zcela od základu. Je zde úplně nový příběh, více než 100 úkolů, nová mapa světa, 12 velkých lokací, 12 nových náhodných setkání a mnohem víc.

Stručné shrnutí, co neoficální update obsahuje:

Fallout: Nevada (Crazy Edition) 12.03.2018

- oprava chyb z původní hry.
- hra je teď těžší a je to skutečné postapo.
- přidán parťák - Dogmeat.
- přidány nové lokace, věci a NPC.
- nějaká ta nová grafika.
- nové video.
- opravy enginu.
- zvětšeny a opraveny původní mapy.
- lepší vyvážení věcí a postav.
- některé předměty a postavy byly obnoveny
- rozšíření craftění zbraní.
- nainstalován sFall2 v. 1.8 (by Crafty).
- nainstalován "Inventory Filter" v. 1.3.5 Final (by Mr.Stalin).
- Installed High Resolution Patch v.4.1.8 (by Mash & Drobovik).

Sdílet na Facebooku
Autor: KnedlikOdesláno: 20:12, 18.11.2018ID: 51af10Nahlásit Vaultmasterům
Crazy Edition jsem na NMA videl, ale v momente, kdy to je Fallout Nevada, tak uz jsem to dal neproklikaval, v domneni, ze se jedna o bledemodre tehoz. Takze jeste jednou, predrahy JaWe, diky za super novinky a vubec cely servis okolo a pripomen se, kde na netu muzu najit tvuj blog, nebo co, ze prave hrajes :P Smejkiho uz asi taky odnesl cas, coz?
Autor: JaWOdesláno: 18:11, 19.11.2018ID: 7eb348Nahlásit Vaultmasterům
Milý Knedliku, právě hraju "Realitu rodinného života". Udělal jsem si dvě děcka, tak se holt musím starat a na hry už není ani čas, ani nálada :-D Někdy se utrnu a zahraju si třeba tu Nevadu nebo Kingdom Come a OOB: WW2. Na NMA občas zajdu, do modding sekce. Pořád mam na stole vytištěné soubory, které je potřeba upravit k dokončení češtiny na Killapuv patch. Na FTP už ani nemám přístup...kdysi jsem to zkoušel a nemohl se tam dostat, to samé s topinkovacem, ale tam jsem se kupodivu včera úspěšně naboural a díky tomu můžeme číst tve novinky.
Autor: KnedlikOdesláno: 03:39, 20.11.2018ID: 51af10Nahlásit Vaultmasterům
Mily JaWe, tak to jsme dva, i ta decka o dvou kusech by sedela :) ale jak vidis, tak ani tebe, ani me to nezastavilo od hrani, jen je to trochu jako skorapkovani :) najit kulicku pod spravnou skorapkou...Nu, je to trochu skoda- nic proti Chekymu a Larpovani, clanky jsou koneckoncu krasne, ale nakonec spolu s literarnimi veledily je to tu trochu pod palcem cekistu, proto asi trochu snaha to nabourat necim, co si mohl uz kazdy najit sam drahne casu nazpet. Crazy Edition me navnadilo, ale docela se tesim na Last Hope, to me vylozene nasralo, ze to neslo dohrat skrze bugy. (Kingdom Come a Witcher3 mi stale sedi v knihovne a myslim si, ze jsem to proste odepsal, bud to budu hrat epizodne behem vanocni dovolene, nebo mam proste smulu, zlaty Fallout2 a nebo tahovky). Zato OOB je ted vasen. Kdyz vysel Panzer Corps, byl jsem rad, za volne pokracovani PG, ale sralo me chybejici pacificke bojiste, i trochu ten system mechanik ala PG2, OOB ukojilo temer vsechny me PG pudy :)
Autor: rostOdesláno: 12:27, 21.11.2018ID: 41cfccNahlásit Vaultmasterům
Ona ta Crazy edition ale je pouze trochu vylepšená Nevada. Alespoň podle popisu. Rozdíl je hlavně ve vylepšeném pipboyi (inventář), vyšší náročnosti (nejde nastavit obtížnost pro děti) atd. Já tedy po několika desítkách minut hraní nějaké zásadní rozdíly v příběhu nezaznamenal. Ale třeba se to časem nějak změní. Zmátl mě ten zde uvedený překlad popisu. (V originále stojí "Fallout Nevada není jen klonem originálu" a nikoliv "Fallout Nevada CE není jen klonem originálu".)

Kdyby to někdo chtěl zkusit, tak k instalaci nepotřebujete originální Fallout, takže je to trochu warez :D.
Autor: ChekyOdesláno: 22:20, 21.11.2018ID: 513ca2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Inu, je mi líto, ale tež mám dvě děcka a na shánění zpráv o hrách není čas, krom toho mne to nebaví ani trošku. Vždyť pořád hraju jenom staré hry - a nově teda Zaklínače III, to je krásné postapo, doporučuji. Hraji to na etapy, vždycky měsíc pauza, pak dva večery a zase měsíc pauza...Dřív dělal rozvědku Petruschka, ale s tím jsme se bavil a pravil, že jednoho rána jej postapo přestalo bavit a tak šel od toho. Inu, takový je život.

Jawe, o heslo na FTP si napiš Kuřeti, normálně v pohodě odpovídá, nebo ti dám svoje heslo.
Autor: ChekyOdesláno: 08:20, 22.11.2018ID: 51af10Nahlásit Vaultmasterům
proč lito? Jak pravil JaW, to je proste zivot :) Neber to zase jako nejakej hejt. Mam rad tvoje napady, pripominky k larpum a odkazy na zajimavosit ve svete :) Kdyz ale delas "100%" obsahu za posledni dva roky, byly pouze ambice narusit monolit. Jak vidis, s cestinou jsem na stiru.

Jsem retardovanej, koukal na videa Olympus2207 (treba tady http://olympus2207.com/en/elementor-34-2/) nebo F2 do F4 (treba tady (https://www.youtube.com/watch?v=_k6ikHj3pCQ) a zjistil jsem, ze mi F2, s SFALLem, modama proste staci nadosmrti. Vpalilo se mi to do mozku. 3D ma svy kouzlo, ale jak jsi psal k nejake povidce, na fantazii staci predstavivost a mi se proste libi texty a Char table z F2. Ani videa z Van Burenu uz me neberou. New Vegas jsem si uzil a vratil se k F2(F3 smazal po tutorialu a radsi se dival na gameplaye, F4 hral na steamu for free a vypl po dvou hodinach uz nafurt). JInak k hrani, tak to je, co si neukradnes, to nemas.Navic se to kombinuje se vsim ostatnim. Co vam, tatikum budu vykladat, ze :) To znate sami. Cas je vzacna komodita a tech moznosti je tolik...
Autor: KnedlikOdesláno: 08:21, 22.11.2018ID: 51af10Nahlásit Vaultmasterům
ehm, k te retardaci, melo byt @Cheky: a ne jmeno :) trosku fail
Autor: JaWOdesláno: 13:17, 23.11.2018ID: 4245c6Nahlásit Vaultmasterům
to rost: Já si všiml v originálu, že tam není Fallout Nevada CE, ale protože jsem předpokládal, že to je popis Fallout Nevada CE a ne Fallout Nevada, tak jsem to tam doplnil. Evidentně jsem to celé špatně pochopil 8-(. Jsem už starej...
Autor: JaWOdesláno: 19:06, 23.11.2018ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik - Order of Battle - WWII mám koupené DLC Blitzkrieg a Kriegsmarine. Jinak hraju user made kampaně http://www.slitherine.com/forum/viewtopic.php?f=374&t=80862

Hra je to dobrá, ale nedodělaná. Sere mě hned několik věcí. Neexistuje undo turn, takže se stává, že se překliknu a nejde to vrátit. Tohle by šlo určitě elegantně vyřešit, ani by to nemuselo být plnohodnotným undo turn tlačítkem. Bohužel není zájem.

Daleko víc mě sere, že když se valím přes mapu s X jednotkama, tak mi pak nesmyslně odřízne nějaký zmetek s jedním životem celou armádu, namísto toho, aby ustoupil. To pak hru okamžitě vypínám, protože na to nemám nervy ho nahánět po celé mapě.
Autor: JaWOdesláno: 06:58, 24.11.2018ID: 70d22eNahlásit Vaultmasterům
Knedlo, ale mohli bysme dát v OOBcku multak, co říkáš? Už jsem jich pár hrál a některé mapy jsou fajn.
Autor: KnedlíkOdesláno: 18:49, 24.11.2018ID: 51af10Nahlásit Vaultmasterům
No ja ted nasrane vypnul U.S. Marines, ta hra ma genialni zpracovani na 2018, neni to tak dojebane jak Panzer Corps, pravidla, jakztakz (v namornich furt plavu) a pak jsou tam takovy faily jako jeden lehky kriznik ti odpali celych 9hp na transportu, pricemz ja jsem nedal zatim za vic jak 5+HP (a to vynecham, ze TP je mezi flotilou 15 lodi u pobrezi, takze jak rikas, v realu by se stahl, nebo sel ke dnu), je to krasne mixnute z Panzer a Pacific generala, supply mechanika z Unity of Command, v grafice Panzer Corps. Jednotky by chtely jeste poladit, ted v US marine nemuzu nakoupit namorni jednotky vubec,ale tak to je klasika u Slitherine(900 jednotek, hura, oh wait- 6narodu/14categorii zbrani)....dale, mapy, zbytecne male ala Panzer Corps, hybes s divizema, sborama a ne, ze pak celou svou armadou dobyvas ZASRANE TOKIO!, kurva, kdyz uz kopirovali pacific generala, tak ten posledni fight byl epic, vcetne souteze s rusakama (ale zase jim dam kredit za Leyte), dale nekolikrat preskinovane mapy, skriptovane sceny, kdy se jednotky narodi vedle tebe (facepalm) a pak prenos jednotek do dalsich kampani, kdy je tam 1+1 a nemci maji 1+2 kampane, to proste nasere, protoze furt je to 10-12 scenaru na kampan a to je kurva malo. Skiny a animace, luxusni, pravda trha se to, zere pamet, ale fakt super hra. Evropske kampane jsem jeste nehral, vzdyt tech strategii z evropy je tolik :) zvlaste po Panzer Corps jsem asi nemel naladu. Jo a doufam, ze dodaji jeste Rusaky, nevsimls jsem si, ze by tam byli hratelni. (jinak Zimni valku jsem cekal, ze budu moct hrat taky prave za Rusaky). Kurva, tolik potencialu ta hra ma, ale takovy malickosti, aby to vybrousili. Zvlaste mapy, to je proste ojeb.
Autor: KnedlikOdesláno: 18:52, 24.11.2018ID: 51af10Nahlásit Vaultmasterům
Jo, ty Erikovy kampane uz mam stazene, ale prvne jsem chtel dohrat originalni. Jako pod dve hodiny na mapu jsem se jeste nedostal, tak mi to trva. Ted je podzimni Steam, takze jsem dotahl ty evropske, takze muzem dat, hrat se to da postaru PBEM :D Naposledy jsem hral multak PG jeste kdyz Hartman delal turnaje...to zase bude se naucit prohravat :)
Autor: KnedlikOdesláno: 18:54, 24.11.2018ID: 51af10Nahlásit Vaultmasterům
Co bych pro cloveka, ktery me zasobil PG2 dlouho pred GOGem taky neudelal :P
Autor: KnedlikOdesláno: 19:09, 24.11.2018ID: 51af10Nahlásit Vaultmasterům
Co Open PG, hrals? na nem me neskutecne bavila prvni svetova, skoda, ze to tuni uz pres deset let. V grafice OOB by to bylo skvele.
Autor: JaWOdesláno: 10:42, 25.11.2018ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
pokračujem tady http://forum.madbrahmin.cz/viewtopic.php?f=12&t=13321
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.