.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2018-11-30 10:08:54,

Brahmíní vemeno dramatické

Tuhle aktuálku píšu už od pondělka a stejně necjsem schopen vyplodit smyslupnou větu v češtině. A Firejs mi to nijak neusnadnil, když svou práci nazval Dramatický a retrospektivní záznam setkání Olega, Carlose, Dromedára a Vrtulníka v pustině, která nebyla tak úplně pustá, přestože v ní nebyly žádné zombie ani létající medvědi střílející oči z laserů (sic!), a dokonce ani lesbičky na motorkách svírající katany pevně v rukou.

Však jsme mu to taky spočítali:
Cheky: vtipná literární hříčka, 3
Tina - 4
meehail: nie (4)
Ssyx: 4
Viky:2
Průměr: 3,4

Sdílet na Facebooku
Autor: meehailOdesláno: 20:05, 30.11.2018ID: 4244f8Nahlásit Vaultmasterům
Poviedka, v ktorej je ako hlavný stavebný prvok použitý vtip. A to hneď niekoľkokrát. Vtip, aký si o pár rokov bude rozprávať môj syn s kamarátmi v škôlke a strašne sa na tom smiať. A to nemyslím negatívne či kriticky. Možno by som autorovi odporučil zmeniť zameranie a cieľovú skupinu, príslušne poviedku upraviť a skúsiť osloviť iné publikum.
Každopádne je to krvavé, chýba tomu však dôvtip. A to je škoda. Autor toho zmrzačil dosť: postavy, jazyk, moje oči (rovnako ako postavy som utrpel ich vážne zranenie, keď som videl ten tvrdý inštrumentál kdesi na začiatku.)
Šetril však nervy čitateľa a aspoň bolo od absurdne dlhého názvu až po pointu na konci jasné, že autor to berie s nadhľadom a trošku drzo sa nám vysmieva.
Autor: FirejsOdesláno: 11:03, 3.12.2018ID: 708406Nahlásit Vaultmasterům
Jedna z nejlepších povídek, jaké jsem kdy četl. Autora by mělo okamžitě kontaktovat nějaké nakladatelství a společně sním zlepšit stav české literatury. Přece si nesmíme nechat ujít nového Karla Čapka!
Autor: str313cOdesláno: 16:57, 3.12.2018ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
Myslím, že sme objavili nového Karla Čapka;-)
Autor: ChillyOdesláno: 13:18, 2.1.2019ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
Karel Matěj Čapek Podchod!
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.