.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Powerack, 2018-12-21 18:21:20, http://fonline.powerack.cz

FOnline Reloaded - Nový server pro CZ / SK hráče

Toto není zas až taková novinka, jelikož na fóru jsem se již o novém serveru zmínil. Tímto příspěvkem chci hlavně dát vědět světu o tom, že něco takového existuje, jelikož na fóru to našli tak dva, možná tři lidé. Kromě Čechů a Slováků zatím na serveru na jiné hráče nenarazíte. Cizinci o něm totiž neví a tak by to mohlo i zůstat.

Co je hlavní, probíhá vcelku pozvolný překlad všech textů ve hře. Prozatím bez diakritiky, jakmile přijdu na to, jak diakritiku vložit bez toho, aby se hráčům zobrazovala míst o znaků s diakritikou azbuka, začnu předělávat i již přeložené texty. 

Pokud byste se chtěli na překladu podílet, na webu jsou v záložce Překlad k dispozici další informace a též soubor s texty k přeložení.  

Sdílet na Facebooku
Autor: DareonOdesláno: 13:28, 11.3.2019ID: 421f1aNahlásit Vaultmasterům
Hmmm super!
Autor: DanOdesláno: 17:14, 30.8.2019ID: 7083a4Nahlásit Vaultmasterům
zdravim zdravim ... je to este aktualne ? myslim server. lebo neviem to najst. davnejsie som to hral a bolo by fajn oprasit FO2 v online verzii a na RU server nechcem
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.