.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2020-11-03 11:12:13, NMA

MIB88: Megamod 2.47.5 pro Fallout 2

Megamod - název mluví sám za sebe: nové lokace, nové postavy, nové úkoly, spousta věcí a nových dobrodružství oproti originálu. Teď v nové verzi.

Změny od poslední verze, postup instalace a linky ke stažení jsou vypsané tady. Co všechno obsahuje poslední verze MegaModu se dočtete na fóru NMA a nejdetailnější informace na Vault-Tec Labs v sekci MIB88 Megamod.

A nebo si můžete stáhnout instalátor (460MB) nebo manuální instalaci (330MB) přímo z těchto odkazů. Přeji hodně zábavy.

Úvodní menu MM_2.47.5

InstalátorInstalátor

InstalátorInstalátor

sFall konfigurátorsFall konfigurátorsFall konfigurátor

Archiv článků na VŠB k této modifikaci.

Sdílet na Facebooku
Autor: TaranOdesláno: 12:22, 3.11.2020ID: 41d1beNahlásit Vaultmasterům
Díky za novinku! Konečně něco na dlouhé zimní večery. :)
Autor: FirewalkOdesláno: 22:07, 27.12.2020ID: 3378b2Nahlásit Vaultmasterům
Diky hosi :)
Idem sa do toho pustit
Autor: DekkerOdesláno: 17:26, 23.2.2021ID: 6f6fdcNahlásit Vaultmasterům
hmm bude update návodů a podobně? XD ... a narazil sem menší error XD ... při vytváření psotavy mi to píše u jména divné znaky XD. Třeba místo "D" to píše "," setkal se s tím někdo?
Autor: JaWOdesláno: 21:21, 23.2.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Dekker - český návod asi nikdo updatovat nebude, ale tento by měl být aktuální, snad https://falloutmods.fandom.com/wiki/Megamod_Guide

Mám verzi 2.47.5, ale ten tvůj problém s fontem nemám.
Autor: DekkerOdesláno: 21:35, 23.2.2021ID: 6f6fdcNahlásit Vaultmasterům
oki ... tak se tím budu muset nějak prokousat no XD

hmm ani na googlu sem nic nenašel XD. divné, celkově mám v té hře problém s fontem když chci něco napsat (třeba uložení hry) jediné co funguje v poho jsou čísla :D tak sem si hold přes editor savů upravil jméno no :D
Autor: JaWOdesláno: 12:22, 24.2.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
A neinstaloval si přes to ještě něco? Nějaký mod, češtinu apod?
Autor: DekkerOdesláno: 15:21, 26.2.2021ID: 6f6fdcNahlásit Vaultmasterům
Nope ... stáhnul sem instalátor a dal instalovat. ani to pomě nechtělo cestu k původní instalaci. Ale je to jedinej problém zatím takže to asi nebudu řešit XD
Autor: DekkerOdesláno: 15:07, 27.2.2021ID: 6f6fdcNahlásit Vaultmasterům
hmm tak nemůžu zachránit sulikovu sestru. Kemp mám, otrokáři mrtví, ale otroci z klece nereagují a v boudě to hodilo divnej bug kdy zůstala komunikační obrazovka a nic nešlo i po loadu. pak se mi to sice podevlo překonat, ale nejde otevřít brána a nic nereaguje. a pak ještě ta vesnice kde mám sundat ty potkany (hned vedle VC) tak černá obrazovka a nic. Zkusím stáhnout verzy z GOG co sem našel a uvidíme. Mohu poslat save pokud by měl někdo zájem zkontrolovat zda je to jen u mě a nebo obecně
Autor: JaWOdesláno: 13:32, 28.2.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
pošli. vyzkouším
Autor: DekkerOdesláno: 14:32, 28.2.2021ID: 6f6fdcNahlásit Vaultmasterům
tady to je https://mab.to/cMazhHcCj za 3 dny se to smaže XD

Ještě se snažím přijít na to ajk se dostat do abandone facility XD ... na NMA foru sem nic nenašel a psát tam ještě nemůžu XD
Autor: JaWOdesláno: 17:37, 28.2.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Zkoušel jsem a dělá mi to to samé.
Autor: JaWOdesláno: 17:46, 28.2.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Tohle jsou nově přidané lokace do megamodu, tak je to asi buglé https://www.nma-fallout.com/threads/megamod-version-2-47-bug-reports-and-suggestions.212333/page-54#post-4420951
Autor: DekkerOdesláno: 20:53, 28.2.2021ID: 6f6fdcNahlásit Vaultmasterům
oki díky .. no mám i další věci, ale to přesunu na forum XD nějak sem úplně zapoměl že tu je topick na megamod :D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.