.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Valutman, doplněno i info by JaW, 2024-07-12 10:11:12, Fallout: Yesterday

Fallout Yesterday v0.6

Nová verze modu Fallout Yesterday ke stažení zde. Nově ke stažení i na GitLab a na Naxus.

Změny oproti předchozí verzi:

- Více než 30 nových úkolů v lokacích Hoover Dam a Maxson Bunker
- Vylepšená správa party v boji i mimo něj
- 100+ nových předmětů a zbraní
- 100+ nových dovesností a perků s vylepšenými popisy
- Opravy chyb
- Několik vozidel
- Karavany
- Přepracovaná náhodná setkání
- Nutnost jíst a pít u nejtěžsí obtížnosti
- Integrováno mnoho funkcí z "Fallout 2 Mechanics MiniRework" modu
- Nový obsah hlavního příběhu
- Nové vyrobitelné předměty pomocí craftingu, včetně knih
- Nové tlačítko uživatelského rozhraní pro rychlý přístup ke craftingu
- Nové mluvící hlavy
- Nové hudební skladby
- Nové titulní video
- Upscalované videa. Díky gustarballs1983!
- Titulky pro "A jako Atom"
- Aktualizován sfall na verzi 4.4.4

Komentář ke hraní této verze modifikace na Nexusu:

Původně jsem napsal dlouhý komentář o několika problémech, které jsem měl s modem, ale uvědomil jsem si, že je to mod, který není dokončen do bodu, který bych nazval pre alpha. Všechny úkoly, které jsem se pokusil dokončit, nikam nevedou a jakmile opustíš vězení (nechápu, jak bys měl přijít na to, jak odejít z vězení bez pomoci návodu, a jakmile na to přijdeš, tak to ani to nedává smysl), na mapě není jediná značka, kromě jedné na druhé straně mapy, která ve skutečnosti nikam nevede. Cestou tam jsem narazil na několik prázdných míst. Přál bych si, abych věděl, že jde o nehratelný produkt hned na začátku, abych v něm neztratil zbytečně několik drahocenných hodin.

Sdílet na Facebooku
Autor: AyreasOdesláno: 14:09, 15.7.2024ID: 41f7a4Nahlásit Vaultmasterům
Na tomhle módu se aspoň pracuje, sice pomalu, ale pracuje ... Ale víc bych uvítal dokončení Mutant Rising, který vypadá nádherně, ale tam je asi mizivá naděje :-)
Autor: JaWOdesláno: 19:08, 16.7.2024ID: 337914Nahlásit Vaultmasterům
Podle toho komentáře mi přišlo, že je stav pořád přibližně stejný jak před třemi lety, kdy jsem to zkoušel hrát. Soustředil bych se spíš na Fallout Sonora, Olympus 2207, vyšel nový Fallout et tu a Last Hope.
Autor: KnedlikOdesláno: 12:25, 21.7.2024ID: 60cb0aNahlásit Vaultmasterům
Takze aktualizace na posledni verze bude? Ne. ze bych byl nevdecny, jen liny.
Jinak zdravim JaW, OOB stale ceka.
Autor: JaWOdesláno: 20:30, 21.7.2024ID: 337914Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik - ahoj, jakoé aktualizace myslíš?
Na OOB zapomeň :-D
Autor: KnedlikOdesláno: 06:47, 24.7.2024ID: 60cb0aNahlásit Vaultmasterům
Skoda, myslel jsem, ze uz toho mas min. Sice toho mam naopak vic, ale jsi tezky souper a ta vychodni fronta byla genialni, kreta spis uz moc ne :) takze co bych pro tebe neudelal, kdyz jini nasi predci byli schopni hrat sachy korespondencne :))

Mno, nechci rict kazdy rok, ale na nejake bazi (ja teda jen jednou, co si vzpominam) snazili udelat souhrn modu, ktere uz vysly cele, pripadne jsou k dispozici venku, ale neco jim chybi (AJ, full verze atp) nebo naopak jsou aktualizovane v posledni verzi (typicky Megamod, Restoration Project vs Last Hope, Sonora atp. Je tu sice zalozka mods, ale ta prave reflektuje vicemene jednotlive clanky (samozrejme kdo by mel cas delat to pravidelne...), takze proto jsem zminil, ze jsem asi liny to delat letos...
Autor: ProrokOdesláno: 13:36, 28.7.2024ID: 611992Nahlásit Vaultmasterům
Ptám se asi brzo , ale bude na to čeština ?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.