.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ještěr, 2007-11-24 22:30:00, No Mutants Allowed

Koutek umění: New Reno by Defonten

Ázerbajdžánský kouzelník Defonten vytvořil ve svém volném čase po City ruins a ještě stylovějším Cafe of Broken Dreams další epický Falloutí art: Brand New Reno. Celé dílo jen tak mimochodem vzniklo během čtrnácti dní. Prý šlo o okamžité vnuknutí při letu letadlem z New Yorku domů do Baku...

"New Reno má podle mě ve Falloutím univerzu své nezastoupitelné místo, mimo centrální osu příběhu se v něm odehrává pěkně napínavé dobrodružství. Takže jsem si řek, že bych mohl nad New Yorkem trochu zaimprovizovat a zpracovat podle něj Reno takové, jak by mohlo ve skutečnosti vypadat."

Bethesdě ovšem Defonten nestál ani za vyřízení pracovního povolení...

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.