.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2007-12-06 09:11:12, EXCALIBUR ARMY

Nadělte si sami pod stromeček...samopal

Tak jsem si zase udělal radost a po samopalu vz.58 (kadenci každý z nás velmi dobře zná), kterým jsem strašil v tramvaji zmatené důchodce i s řidičem, jsem si pořídil dalšího mazlíčka, legendární Škorpion, samopal vz.61. Sa vz.58 jsem kdysi koupil v ostravském Army shopu na dobírku až pěkně do domu, jenže tam měli k dispozici asi jen pár kusů, protože se pak v nabídce již neobjevil. Nedávno jsem narazil na internetu na jinou stránku, kde mají nabídku opravdu parádní. Sami se můžete přesvědčit. Vedle již zmíněného Sa vz.58, který je za super cenu 1290 Kč, tu mají "škorpika", sovětskou legendu z druhé světové samopal Špagin (více informací) a nebo poválečný československý samopal vz.24 (více informací). Zbraně jsou znehodnoceny svarem a opatřeny dokladem o znehodnocení. Prodej jen osobám starším 18 let.

S tímto internetovým obchodem mám vynikající zkušenost, protože po tom, co mi poslali balík a tam chyběl jeden zásobník, mi ho po mém upozornění hned na druhý den bez řečí poslali. Poštovné je do pěti kilo za 118 Kč (Sa vz.58 má například hmotnost jen tři kila) a pokud si objednáte v neděli, v úterý, nejpozději ve středu budete spát se svým novým mazlíčkem 8-).

P.S. V žádném případě se nejedná o placenou reklamu! Pokud máte někdo podobné objevy, podělte se s námi. Nemusíte nám psát na email, ale sepište vaše postřehy třeba pomocí našeho novinkovače.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.