.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2007-09-05 14:37:38, http://pipboy.webz.cz/

PIP-BOYův pacifistický návod na dokončení Fallout 2

Pamětníci dob dávno minulých si snad ještě dobře pamatují stránky DJ Slamáka- Vault Budoucnosti, na kterém Pip-Boy prezentoval svůj zajímavý návod na to, jak bez jediného zabití dokončit Fallout 2. S plynoucími léty návod zavál čas až před pár dny přišel Mr. Qwerty s tím, že by nebylo od věci sem ten návod dát, než zapadne na smetiště dějin úplně. Nuže milí přátelé, váš Krysák neměl nic lepšího na práci než kontaktovat Pip-Boye a požádat ho o svolení k jeho zveřejnění. Svolení bylo poskytnuto a tak můžete autorovi líbat ručky, neboť tento skvost můžu zařadit i do naší návodové databáze. Pokud se mi bude chtít tak časem napíšu návod pro pacifistu na F1, který jsem pod tíhou tohoto díla dohrál stejným způsobem… a jde to! :)

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.