.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-02-11 00:15:00, project website

Seru na Enklávu. Jdu domů!

Zhruba tohle moudro si bude moci říci Vyvolený Lichova starého FO2 rozšíření - Black Steel (+ vývojářský blog). Nikterak extrémně nadaný, zato však vzácně spolehlivý polský modder mj. plánuje zaobalit Arroyo do poněkud zbědovanějšího stavu a přidat alternativní konec, který kašle na většinu věcí kolem Enklávy (změní se v sidequest) a řeší hlavně vlastní pomoc vesničce. Jak hodlá okecat ten twist v podobě odchytu Arroyanů Enklávany, to se jaksi zapomněl zmínit.

Dále se na dané homepage můžete dočíst cosi o plánovaném hnízdu organizace Black Steel (= BOS v bledě modrém) + nafasujete trochu modařského filozofování.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.