.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-02-19 15:00:00, No Mutants Allowed, videogaming247, jd

ZeniMax expanduje a Todd Howard (opět) vyžvaňuje

Po odkoupení veškerých falloutích licencí a zplození ZeniMax Online otevírá ZeniMax, vlastník Bethesda Softworks, vydavatelskou pobočku v britském Londýně. Obvyklé PR blábolení, které podobné události zpravidla provází, si můžete přečíst třeba tuhle.

Relativně zainteresované hlasy z NMA fór:
Můžou si to dovolit.
Reinvestice enormního množství peněz ZeniMaxu je zatraceně logický krok, který se dal samozřejmě očekávat. Vyděláš prachy a obratem je nacpeš do dalších podniků, abys vydělal ještě větší balík. Proto ZeniMax Online nebo ZeniMax London. Upřímně řečeno, měli by Bethesdu přejmenovat na ZeniMax Rockville...

Aby toho pro dnešek náhodou nebylo málo, vytáhl totálně neznámý server videogaming247 několik málo slov z Todda Howarda, bosse Bethesdy pro vývoj Fallout 3. Todd se mimo jiné zmiňuje o tom, že se všechny verze (PC, PS3, X360) FO3, dokonce i problémový PS3, dostanou ven v jeden okamžik. Mno uvidíme (a hlavně neřešíme :)).

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.