.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěřák, 2008-02-19 16:30:00, Sirren67

Nový critter - Waste Bot

Když jsem loni v zimě navázal spolupráci s Italem Sirrenem (autor Freewheeling Andyho a spol.), netušil jsem, že se mi dostane nejen nových příšerek na úrovni, ale také možnosti rozhodovat, co půjde do světa a co zůstane bublat pod BGE pokličkou. Retrofuturistický likvidátor radioaktivního odpadu s elegantním barýlkem místo hlavy je ten první případ, takže chystáte-li se čirou náhodou kuchtit modík s likvidátorem radioaktivního odpadu v hlavní roli, jistě zúročíte FRMka s prozatím dostupnými animacemi. :)

Takto mimochodem W-bot vypadá v Sirrenově grafickém softwaru, takhle se tváří ingame a takhle v BGE mapce, kterážto bude brzy součástí většího mod updatu.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.