.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Daemon, 2008-04-02 00:00:01,

Apríl!

Jak většina z vás poznala, jiní jen tušili, včerejší zpráva byla aprílová - vymyšlená. Pokud víme, Todd Howard se těší dobrému zdraví a my mu nepřejeme nic špatného. Snad jsme drsnějším vtípkem nikoho neurazili. Trocha černého humoru ještě nikoho nezabila (tedy ne doopravdy) a někteří z vás si to můžou vzít taky trochu k zamyšlení – určitá skepse vůči Falloutu 3 od Bethsedy je pochopitelná (taky jí trpím), ale kritizovat chystanou hru programově prostě pořád a kvůli nepodstatným prkotinám… To docela smrdí.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.