.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Deimos, 2008-04-12 12:08:50, BFB

Pagliarulo varuje před neanglickými médii

Velké množství médií- herních magazínů obzvláště- se snaží nalákat kupující na obsáhlé články, nové informace a zajímavosti. Aby toho však docílili, stane se leckdy, že z kusých a nedetailních informací začínají vytvářet přemodelované, leckdy úplně vymyšlené novoty, jimž pak komunita důvěrně věří...
Na tento menší problém upozornil i Emil Pagliarulo, když komentoval část textu (viz. níže) z polského magazínu Play;

Vývojáři berou v úvahu, že hra by měla být dohratelná bez zabití byť jediného entita, používání rozhovorů, plížení se a hackování systémů.

Emil však varuje:

Zjistil jsem, že převážně v evropských- ne anglicky psaných- herních časopisech se často mnohé ztrácí z překladu. Myslím, že toto je jeden z těch případů.
Docela jsme koukali, když jsme zjistili, že by se ve hře nemuselo vůbec zabíjet. Ano, HODNĚ toho ve hře bez zabíjení odehrajete a z mnohých situací se dá vykecat, ale myslete na to, že tam venku je bláznivý násilnický svět a vy tomu všemu budete muset čelit.
Jenom jsem to chtěl objasnit. 

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.