.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Deimos, 2008-04-12 10:57:47, FilmPub

Soudný Den- postapo film?

O tomto snímku jsem se již někdy v minulosti okrajově zmínil a přestože nesl přízvisko, že se jedná o postapo film, stejně jsem se ním nějak hlouběji nechtěl zaobírat a trávit s ním čas. Přesvědčila mě i tato recenze a úryvek z ní:

Soudný den balancuje na hraně mezi rozmáchlým akčňákem, tuze přitroublým thrillerem a podivnou sci-fi s prvky fantasy. Zařadit tento film do zajetých žánrových schémat absolutně nelze, jelikož Marshall tu na sebe kupí šílené scény plné absurdnosti a snad až přehnané brutality. Příkladem budiž muzikálové vsuvka, kdy se ocitáme na punkerské party, která vrcholí opékáním nebohého človíčka a jeho následným snědením.

Kdyby snad ale někdo měl opravdu zájem dozvědět se něco více, nechť zabrouzdá třeba sem,  trailery pak tady.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.