.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-04-13 00:15:00, moddb.com

První informace o druhé kapitole projektu Shattered Destiny

Zveřejnil duchovní otec projektu, Němčour Lexx, na specializovaných stránkách Modding Database:

"Shattered Destiny 2" (pracovní název) je druhou kapitolou projektu "Shattered Destiny" pro Fallout 2. Stejně jako v předešlém případě se jedná o totální konverzi hry, postavenou na vlastním příběhu, nových questech, charakterech a speciálně upravené světové mapě."

Ta bude - když vše klapne - obsahovat dvě velké lokace (jedna z nich je ryze obchodní, ale pssst :) a řadu malých přidružených. Bystřejší z vás si určitě všimnou, že jako základ byla vybrána poměrně nevyužitá část Fallout 1 worldmapy - Lexxie je holt osamělý moderský vlk plus negrafik. Více (včetně pár nových screenů) zde.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.