.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Daemon, 2008-04-14 22:25:00,

Enklávani po Enklávě 7

Po delší době tu máme nový díl povídky na pokračování Enklávani po Enklávě. Ostatně taky po delší době vůbec nějakou povídku. Jen pro připomenutí… V posledním díle se partička tří bývalých Enklávanů - panovačný velitel bez rukou, zbabělý vlezdořiť Peterson a chodící mašina na zabíjení Cohan – přidala k nájezdníků. To je přivedlo k „účasti“ na zničení jedné osady, za což je nakonec zajali rangeři. Nyní jsou na jejich základně hluboko v pustině a čeká je něco, co ještě v životě nezažili - spravedlivý proces. Nový díl povídky s podtitulem „Prodejní“ čtěte zde.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.