.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-04-15 22:01:03, NMA, games.tiscali

Šprochy ze druhé ruky

Pokud se vám posledně líbily arty z dílny Senora De Luxe (kompletní interaktivní prezentace), mám pro vás luxusní druhý chod v podobě obrázků Ant Hunting, Evacuation Route a The Temple (schválně, kdo nám je poslušně přeháže do Galerie, kdo jen kdo?). Trochu jsem si s ním PMkoval a je to vpravdě příjemný a spokojený geek... :)

Mimochodem, pokud vás vytáčí nízký až nulový počet "RPG z falloutího pohledu", Tiscali dnes ráno informovalo o jistém východním RPG inspirovaném knižními bestsellery Sergeje Lukjaněnka (mj. autor Noční hlídky). Titul je naplánován již na polovinu letošího roku a honosí se poetickým názvem No Time for Dragons. Více u zdroje.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.