.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Deimos, 2008-04-17 00:02:05, GamePro

Ghúlové, památky a jiné drobnosti...

GamePro preview není až zas tak odlišné od jiných, přesto se však dá vypíchnou pár postřehů; tak například už je jasné (?), že ve hře budou tři druhy ghúlů (ghoulů pro Afroameričany). Jedná se o již zmíněné Divoké ghúly, jež konzumují lidské masíčko, neškodné ghúly a nakonec již také nakousnuté- tzv. Zářící, kteří mají schopnost absorbovat záření a léčit jím ostatní ghúly. Preview taktéž kladně hodnotí věrně zachycené washingtonské pamětihodnosti, jako např. Washingtonův monument nebo Smithsonianské přírodovědné museum. No, to jest pro dnešek vše:).

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.