.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Bc. Chekotay, 2008-06-26 16:29:03,

Tamtadá! Na vědomí se dává...

...že z Chekotaye se promovaný Blbec stává! A to dokonce v řádném termínu. Chtěl bych tímto poděkovat všem fallouterům, co mě podrželi, když mi na fóru tekli nervy, firmě Delikomat, jež mě udržela naživu svými automaty na tatranky a čokoládu, a petruschkovi, jehož dávná práce mě utvrdila v přesvědčení, že vysoká škola je brnkačka.
Gratulace a dary v podobě průbojné munice a nadržených děvek mi můžete předat 7.7. na celorepublikovém falloutím srazu. Vzhledem k tomu, že tam pojedu rovnou z terénu (a každý terén je tak trochu D/s 24/7), dá se očekávat, že budu zlískaný už při příjezdu :) Těším se na vás, holomci!

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.