.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Deimos, 2008-07-05 11:35:43,

Zbylé vyřizování e- mailů...

V dnešní aktuálce- jako v té minulé (a podle odezvy se Vám velice líbila!)- budu spíše používat kombinaci tlačítek ctrl+c nebo ctrl+v, neboť zde budu prezentovat práci a postřehy od jiných...v této aktuálce si opravdu každý najde to své;

  • Začněme postřehem ze hry Arcnum:
    Našel jsem v Arcanum jeden odkaz na Fallouta (nemyslím tu dvouhlavou krávu), takže pokud by jste to chtěli umístit na stránky tak máte text i obrázky v příloze

    Tom9k
    .pdf verze (1.64 MB)
    .doc verze (2.09 MB)


  • Další je na řadě vskutku poctivá prácička ke hrám Fallout 1 a 2:
    Zdravím vaulmasterstvo
    Jsem velice zvědav, jak zaujme věcička, kterou jsem tu ukuchtil. Nevím jak jiné, ale mě vždy zajímalo, kudy se asi museli mí hrdinové z F1 a F2 skutečně toulat. A tak jsem se jal najít na skutečných mapách (velectěn buď Google) přibližná umístění známých lokací z obou her. Samozřejmě přikládám Google Earth kompatibilní soubor s oněmi napínačky v glóbu. Mé dílo je opensource :-), takže když si s tím ještě někdo pohraje a přidá ještě lokace z F3 nebo najde něco víc než já, budu jen rád.

    Pravdu dím, že jsem narazil na tyto skutečnosti:
    -s přesností polohy existujícíxh měst si Black Isle moc hlavu nedělal (Reno i Redding jsou ustřelené o cca 90 kilometrů...a to každý jiným směrem:-) )
    -mapy F1 a F2 jsou v rozdílném měřítku
    -mapa F1 není dokonale orientována na sever
    -poloha Vaultů 13 a 15 jsou v F1 a F2 jiné. V F1 jsou výrazně více na východ. Polohy v13 a v15 v přiloženém souboru odpovídají polohám z F2

    Děkuji za pozornost.

    Smejki ....(dříve evilive666)

    Jen dodám, že stažitelný soubor je ve formátu .kmz, což znamená (prý), že musíte mít staženou instalačku na GoogleEarth...;

    fallout.kmz (2.45 kb)

  • Zdravím jenom sem si všiml že vyšel takový předdíl k lady of wasteland je to vlastně epizoda 0 tady je odkaz http://www.ladywasteland.com/

    RatWolf
  • Poslední bude zmínka (která mi tu leží vskutku dlouho a možná o ní víte) o postapo filmu, jež se bude natáčet v ČR. Článek najdete zde.
To by bylo z vyřizování nevyřízeného (snad) vše.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.