.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Deimos, 2008-07-06 00:00:07,

Recenze knihy: Noc trifidů

Přestože tato kniha vyšla již dříve, mám dva důvody, proč se o ní znovu zmínit: vyšlo její druhé vydání a recenze na ni ještě na brahmíně ještě není.

Noc trifidů
od Simona Clarcka je důstojné pokračování veleznámého díla Den trifidů od Johna Wyndhama, o kterém se Vy mladší budete jistě ve 4. ročníku střední školy učit..;). Nejedná se o nějakou lacinou blbost, ale o celkem povedené pokračování, jež zajisté svoji předlohu nezahanbí.
Noc trifidů nyní vyšla ve druhém vydání v nakladatelství Polaris, v pevných deskách a se sympatickou šňůrkou na zakládání stran ji ve svých oblíbených knihkupectvích seženete za 269 Kč.

Recenzi tedy najdete zde.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.