.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-08-02 13:59:59, games.tiscali

RAGE. - stejně dobrá alternativa k Falloutu 3?

Na herním portálu games.tiscali.cz se včera mihla nemalá coverage právě probíhajícího Quake Conu 08, kde nás eminentně zajímá jen jediná hra - Carmackova (id Software) velmi madmaxovsky se tvářící akční post-apo drandírna RAGE., na dané akci mimochodem statečně hypovaná již třetím rokem. A která je mi sympatičtější než na hlavu postavenými prezentacemi bitý Fallout 3. Sorry.

Do předčasných úmorných úvah na téma proč Fallout 3 a proč raději RAGE. se tady ovšem nechci a nebudu pouštět - raději si udělejte obrázek sami z videí (kdo neviděl ty starší a použije na hledání všechny tři oči, najde tam hned 3 nebo 4 kousky) a z toho, co se ví.

Zajímavé - a krvavé - jsou mimochodem vyhlídky na release, resp. hardwarové nároky; ta hra bude celkem neomalený diskožrout, koukejte: Konečně byl nastíněn termín! RAGE vyjde nejpozději do dvou let odteď (v roce 2011 ne, to by prý bylo až za moc dlouho), s největší pravděpodobností koncem roku 2009 - více v předešlém zpravodajství. Macová i PC verze budou v tradičních obchodech dostupné jak na 3-4 DVD, tak alternativně i na 1 Blu-ray disku. ;o))


Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.