.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-08-31 10:34:20, NMA, Joystiq, Shacknews

Novoty kolem Fallout 3: příručka pro přežití ano, modderská fidlátka ne

Včera ráno díky jednomu článku, hnípajícímu se ve vlastnostech FO3, prosákly na net scany z tzv. Vault Dweller's Survival Guide, kterou Bethesda míní přikládat k některým svým edicím. Některé věci jsou jen stylové, jiné jsou i užitečné a řekněme že rozvíjející falloutí univerzum v tom směru, který si ti náročnější žádají, no posuďte sami. Kompletní rodinku scanů najdete na NMA, popř. poctěte svou návštěvou server Shacknews jakožto hrdého držitele tohoto "úlovku". (JaW edit: Dovolil jsem si, po vzoru Fo1 a Fo2, vytvořit příručku v PDF formátu. Stahujte Vault Dweller's Survival Guide v PDF (9,8MB))

holky! holky!

holky! holky!

holky!

Poněkud horší zprávy mám pro všechny budoucí moddery a další lidi, co rádi vyžvaňují, jak "by jednoho dne rádi něco začali" - modovací pinkle ke hře Fallout 3 (na rozdíl třeba od TES: Oblivion) přiloženy nebudou a to údajně z důvodu nedostatku času a momentální neochoty packání se se zpřístupněním všech potřebných nářadíček na next-gen konzole. Snad v budoucnu jako přídavný obsah. A pokud budeme mít štěstí, tak ani nebude placený. :-)

Sdílet na Facebooku
Autor: Vasilij StokurevOdesláno: 14:23, 31.8.2008ID: 426c6eNahlásit Vaultmasterům
Supermutanti vypadají jak z nějakého špatného komiksu :)
Autor: DrogOdesláno: 14:58, 31.8.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Ten Behemond je teda běs... Bethesda opravdu nemá usudek a neví co je stylové a co už né - předtím fatman, a teď nějaký SuperMutant Behemont, pff...
Autor: bilboOdesláno: 15:56, 31.8.2008ID: 6056a0Nahlásit Vaultmasterům
však na konzole nemusia davat editor, tam sa s tym nikto hrat nebude, staci na pc, nie??
Autor: KharkowOdesláno: 22:03, 31.8.2008ID: 51634eNahlásit Vaultmasterům
Hmm, by mě zajímalo kdy tu příručku tiskli a pro koho v tom falloutím universu :) (že by lidi lozili ven jak na běžícím páse?)
Autor: DrizztOdesláno: 22:49, 31.8.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Tak jednoho dne se Vault opustí :). Ale jinak ti mutanti jsou trapní, ti původní měli styl, tihle jsou jak z každé 2. hry.
Autor: byFOdesláno: 22:56, 31.8.2008ID: 42bb5aNahlásit Vaultmasterům
To teda musel bejt FEV koktejl, když z toho vyrostla takováhle zrůda (3x tak větší než před mutací).
Autor: raiderOdesláno: 23:37, 31.8.2008ID: 6118c8Nahlásit Vaultmasterům
lol, s tým behemontom to trochu prehnali :) Inak ,,modovací pinkle,, neboli v pôvodnom Oblivione priložené, k stiahnutiu ich uvolnili až dodatočne.
Autor: KalimeroOdesláno: 02:47, 1.9.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Nevíte nic, jaký to má příběhový pozadí, proč je mutant tak velkej. Pokud si dobře pamatuju, nevím o moc hrách, kde bych bojoval s něčím tak přerostlým. Pokud to bude v rámci světa dobře vysvětleno, bude to jen plus taková výjmečnost. Ostatní potvory vypadají taky pěkně. Škoda jen že při pohybu už to taková sláva není. Hlavně ta hrdinova kamera ve stylu "kopíruji každý kamínek"
Autor: DrizztOdesláno: 08:23, 1.9.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Frank Horrigan byl taky velkej :), ale ten byl vyztuženej PA :D.
Autor: wayneOdesláno: 11:58, 1.9.2008ID: 6f72faNahlásit Vaultmasterům
mne sa supermuntanti z F3 pacia.. predsalen su to ludia nakazeni FEV virom, nie mimozemstania. ta mini-atomovka je trochu odveci, ale chapem ze bethsoftu ide aj o zisk, a nejak prilakat sirsie masy musia. vybuchy typu natrhnem ti prdel atomovkou su celkom lakave
Autor: DekkerOdesláno: 12:43, 1.9.2008ID: 60f27eNahlásit Vaultmasterům
No ten Fatman se mi taky zrovna moc nelíbí, a co je vlastně te Mesmetron?... co to je za divnou zbraň. Doufám že tam bude i Pulse rifle a smažení mutantu
Autor: wasaOdesláno: 17:38, 1.9.2008ID: 42e1a2Nahlásit Vaultmasterům
Fatman je extrem, ikdyz co do pouziti bude spis pro efekt, te munice asi moc nebude, takze kdo by se stim tahal, pokud teda nebude k dispozici dvoukolak :) . Mesmetron je udajne nejaky hypnotizovac ci co ;)
Autor: qWertyOdesláno: 21:15, 1.9.2008ID: 50eafaNahlásit Vaultmasterům
Nádhera! Díky JaWe!
Autor: BiGFooTOdesláno: 09:12, 2.9.2008ID: 42ba8eNahlásit Vaultmasterům
Taky bych řekl, že to bude nějaký manipulovátko. Mesme-mesmerise-fascinovat/hypnotizovat
Autor: SlwOdesláno: 10:02, 2.9.2008ID: 614100Nahlásit Vaultmasterům
už se těším až se mi do zaměřováčku dostane mutatní behemoth ;))
Autor: PsychoPOdesláno: 21:05, 2.9.2008ID: 602d38Nahlásit Vaultmasterům
Kalimero: Ale jistěže víme o pozadí mutací. Jen... Behemoth na mě působí jako samostatná odruda nepřítele. Ne JEDEN mutant, ale JEDEN TYP mutanta. Mimochodem... Jen na výšku je 5* větší, než normální člověk. Je mu věnován jeden screenshot a ... I poručík ve F1 byl trochu přerostlý... Frank Hoorigan ve F2... Ale přerostlý na mutantí poměry znamená o jednu, dvě stopy více... Ne gigantická mrcha, třikrát větší než vše ostatní jeho druhu a vývojové větve.
Autor: chiquitaOdesláno: 21:47, 2.9.2008ID: 5114c2Nahlásit Vaultmasterům
Až doteď jsem plánoval, že si F3 i koupím... ale když k tomu nebude Construction set a modeři z toho nebudou moct udělat RPG, tak na to se.u...
Autor: DaemoniusOdesláno: 23:34, 2.9.2008ID: 6167acNahlásit Vaultmasterům
Tak tohle nemam v úmyslu kupovat ani za nic. :) Tohle budu bojkotovat, něco podobnýho nemá nárok existovat..
Autor: John DoeOdesláno: 23:38, 2.9.2008ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
to chiquita + Daemonius a dalsi jim podobni:
a nejste vy taky nahodou idioti?
Autor: RajoOdesláno: 23:43, 2.9.2008ID: 60cb6aNahlásit Vaultmasterům
Oni si myslia,ze teraz kvoli nim vyvojari hodia hru,na ktorej pracovali 5 rokov do kosa lebo ju budu bojkotovat.LOL !!!
Autor: KalimeroOdesláno: 23:59, 2.9.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
PsychoP: vím že víme :) o pozadí mutací, ale já sám si nejsem vědom že by se někde vsvětlilo, jaktože někdo zmutoval do tak extrémního rozměru. Pokud to někde říkali, rád si to poslechu, pokud v rámci hry řeknou "něco se nepovedlo a on přerosstl", budu také naštván. Pokud ale jeho velikost není samoúčelná a na efekt a bude mít nějaké pozadí, myslím že je to příjemné zpestření, pokud na něj nebudeme narážet za každým rohem.
Autor: PedroOdesláno: 00:49, 3.9.2008ID: 51fcceNahlásit Vaultmasterům
Nekupujte si tu hru, kdyz se vam ted nelibi. Ale prosim vas, kdyz uz jste tu hru odepsali, tak ji ani nehrajte!! ;-)

Prerostlej mutant.. jezisi marjaa, si delate srandu.. tohle je hrozny, uplne mi to zkazilo dojem z cely hry :P
Autor: chiquitaOdesláno: 07:12, 3.9.2008ID: 5114c2Nahlásit Vaultmasterům
Já neříkám, že kvůli pár komentářům vývojáři něco změní... jen říkám, že o hru předvedenou na E3 a teď v posledních gameplay videí bez možnosti úprav komunitou fakt nestojím...
Autor: DrizztOdesláno: 08:58, 3.9.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Tak zrovna toho Behemotha bych vůbec neřešil, když mohl být vůdce přes celou místnost, tak tohle může být klidně jak 3 mutanti. Pokud jsou tvůrci chytří, tak to nějak vysvětlí, nejlépe v rámci nějakého q.
Autor: Vasilij StokurevOdesláno: 16:55, 3.9.2008ID: 426c6eNahlásit Vaultmasterům
Nezbývá než doufat, že Bethesda zkrachuje dřív, než F3 půjde do prodeje :) Pak snad práva na Fallouta koupí někdo, kdo z toho neudělá takový sranec;)
Autor: PsychoPOdesláno: 17:55, 3.9.2008ID: 602d38Nahlásit Vaultmasterům
Čekáme další 10 let? :o)
Autor: drexOdesláno: 09:06, 4.9.2008ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
to Vasilij Stokurev:
No tak doufej, nebo jeste lepe zalez a bez si hrat jednicku nebo dvojku po sto padesaty, ja se k takovymu primitivnimu navrhu opravdu pripojovat nebudu...
Autor: PsychoPOdesláno: 20:35, 4.9.2008ID: 602d38Nahlásit Vaultmasterům
drex: Já prozměnu budu doufat s ním.
Autor: GabrielOdesláno: 17:26, 5.9.2008ID: 6fe69eNahlásit Vaultmasterům
Me spis zajima jak lidi z Vaulu 101 vedeli ze jsou nejaky kentauri ci supermutanti :D
Autor: BehemontOdesláno: 13:43, 13.3.2009ID: 429638Nahlásit Vaultmasterům
Ta knížka je docela fajn,ale je škoda že ji nemám jako opravdovou knížku.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.