.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-09-13 18:12:54, www.towerofcreation.com

Aktualizace projektu Fallout: BGE po sto letech

Po trestuhodně dlouhé době (doufáme, že výsledný matroš je o to hodnotnější :-)) jsem se jal aktualizovace na stránkách svého primárního projektu, alespoň co se Fallouta týče. Celkem nepřekvapivě obsahuje jako obvykle nové INGAME ARTYARTWORKY a SCREENSHOTY, trochu povídání o změnách v týmu (vypisuji jen příchody, aby si někdo nemyslel, že jsme nafukovací) + špetku tradiční křivé propagandy. :-) Ty AJ překladatele holt vážně potřebujeme! Hop do kapsy zelenoještěří!

Celá aktuálka se válí TUHLENCTU.

A protože předvádění se není nikdy dost, připravil jsem vám přímo pod nos pár obrázků...


 
 

Sdílet na Facebooku
Autor: NecromanckerOdesláno: 23:20, 15.9.2008ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
Zdá se mi to, nebo ten slizomet byl i na nějakých obrázcích vypuštěných z Vau-Buren? A jestli ano, dočkáme se i puškové verze? :)
Autor: ještěrOdesláno: 12:28, 16.9.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
jsou nam inspiraci, ale nechavam grafikovi v ramci retrofuturismu jistou volnost. puska je aktualne v poradi (nebude to samozrejme obycejne dostupna zbran).
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.