.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-09-15 17:20:21, Vaultí schánka

Časopis Bunkr

Časopis BunkrOdpoledne, když jsem si udělal pauzu na oběd, jsem zkontroloval naši rezavou schránku a vytál z ní něco pošty, která se nám tam, spolu s tunou jemňoučkého písku, usadila. Rozbalil jsem hned první obálku z brahmíní kůže a na hrubém "papíru" vyrobeném ze starých hader, četl:

Zdravím, já už kdysi dávno psal o chystaném komiksovém časopise Bunkr. Časopis sám o sobě sice neobsahuje komiksy tématicky laděné do postapokalyptických sfér, ale i tak se snaží nabudit ve čtenáři pocit, že publikace, kterou drží v ruce, nejenže pochází z nějakého atomového krytu, ale i čtenáře samotného do tohoto světa vtahuje (jednak úvodník je přímo směrován na "obyvatele bunkrů", obálka časopisu pak zavání starobou a design se uvnitř i na povrchu nese v retro duchu. 1. číslo Bunkru vyjde již tento podzim. Časopis bude poprvé k dostání na Komiksfestu začátkem listopadu, později předpokládám ve vybraných knihkupectvích (počítám Praha, Brno, snad Olomouc), jinak určitě v internetových knihkupectvích (Seqoy, možná Daemon). Vydavatelem bude Seqence o.s. A co se týče autorů...no hlavním iniciátorem jsem já. Komiksy tam budou od lidí, kteří jsou vyjmenováni na obálce (kromě toho posledního jména - to je náš grafik a designér). S pozdravem Nikkarin

Pokud budete mít chuť sdělit naší veřejnosti nějaké podobné zprávy, raději využijte našeho nedávo nainstalovaného vaultího terminálu, který byl pro tento účel pracně nainstalován před hlavními vraty do našeho Vaultu. Má to výhodu v tom, že si zprávu upravíte a naformátujete dle svého, jednoduše nahrajete do centrálního počítače a pošlete informační zprávu o nové aktuálce na adresu Vaultu. Protože někteří z nás sedí celý den u počítače, napojeni na centrální počítač Vaultu, není problém zprávu jedním kliknutím odeslat do veřejné sítě, kde si ji všichni přečtou. (Náš technik Slepice našel závadu a po použití skilu "Opravář" a "Věda" dal vše zase pěkně do pořádku, takže terminál  je zpátky v provozu. Děkujeme)

Sdílet na Facebooku
Autor: KahunaOdesláno: 23:04, 15.9.2008ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Ja som uz takto poslal aktualku, vzhladom k tomu, ze som ju poslal pred dvomi "aktualizaciami" od riadnych vaultmasterov, tak neocakavam, ze este bude uverejnena ...
Autor: JaWOdesláno: 00:11, 16.9.2008ID: 607e16Nahlásit Vaultmasterům
Kahuna: Kdys to poslal? O vikendu?
Autor: JaWOdesláno: 09:03, 16.9.2008ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Novinkovac je bohuzel docasne mimo provoz.
Autor: KahunaOdesláno: 20:27, 16.9.2008ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Uz presne neviem kedy som to posielal, bohuzial, takze to co som odoslal sa pravdepodobne neulozilo ...
Autor: JaWOdesláno: 20:53, 16.9.2008ID: 607e16Nahlásit Vaultmasterům
Bohuzel jsem se dival a opravdu se to neulozilo 8-/ Ted uz vse funguje jak ma, i diky tomu, ze ses ozval. Takze stesti v nestesti 8-)
Autor: KahunaOdesláno: 22:58, 17.9.2008ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Hmm ... tak este raz ...
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.