.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ZooDiac_CZ, 2008-09-21 14:15:18, www.prepareforthefuture.com

Fallout 3 - Připravte se na budoucnost

Na stránce www.prepareforthefuture.com se objevily videa z F3.

Na výběr zde máte z 9 zábavných videí. Po přehraní každého videa můžete kliknout na ukázku ze hry.

Popis videí:

  1. Fat man - atomovka zbraň
  2. PipBoy 3000 - bez komentáře
  3. V.A.T.S. - zaměřovací systém
  4. Metro Protectron - robot, původně naprogramovaný k vybírání lístků v metru
  5. G.O.A.T. - systém(kvíz) pro určování vaší profese
  6. Polanski Preservation Services - budky, které vás chrání před radiací, nepřáteli
  7. TLAČÍTKO CHYBÍ
  8. EXPLORE - prohlídněte si památky Washingtonu DC ve světe F3
  9. varování, aby jste neopouštěli Vault, video je poškozené a problikávají v něm záběry ze hry
  10. STORY OF TOO MUCH - video o nukleární energii - po jeho shlédnutí můžete vidět jak radiace působí na různé tvory (Brahmina, Bloatfly, Feral Ghoul, ...)
Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 02:12, 22.9.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
...jsou povedený:-)
Autor: LordusOdesláno: 03:42, 22.9.2008ID: 6f9942Nahlásit Vaultmasterům
Jojo, taky mi to navodilo silný pocit očekávání :-) .. snad jen nebude nahrazen Cimrmanovsým pocitem zklamání :)

Atmosféra, styl, veřím že i příběh a hratelnost jsou nebo budou ok, jediné čeho se bojím, že v tý hře bude víceméně šumafuk, jakou si uděláš, resp. vylepšíš postavu a na hraní to bude mít ve výsledku pramalý vliv.. to by mi to zkazilo.. tak snad ne..

BTW, co vám vyšlo v G.O.A.T.? ja bych byl dobry tattoo artist :-)
Autor: SlwOdesláno: 10:34, 22.9.2008ID: 614100Nahlásit Vaultmasterům
Pěkné, líbí se mi to. U G.O.A.T.u jsem se královsky bavil ;)))
Autor: HerrerOdesláno: 11:43, 22.9.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Lordus: Já taky:-)
Autor: PsychoPOdesláno: 14:03, 22.9.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Osobně ten systém G.O.A.T.u nemám rád. Vadilo mi to už když jsem zkoušel morrowind. Nemám rád tyhle rádoby inteligentní dotazníky. Neznamená to, že jsem se u toho nebavil, nebo mi to nějak vadilo, jen to není nic, co bych vyhledával.
Autor: HerrerOdesláno: 19:57, 22.9.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
PsychoP: Já jsem si to u Morrowindu taky prošel a pak jsem stejně zvolil to,co vyhovovalo mě...
Autor: PsychoPOdesláno: 20:04, 22.9.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Herrer: Já si taky zvolil, co mi vyhovovalo...

Odinstaloval jsem ten paskvil z počítače :-D
Autor: HerrerOdesláno: 15:48, 23.9.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Mě se Morrowind líbil i když byl kapku rozvleklejší:-) Teda rozhodně se mi líbil víc než Oblivion,bo měl aspoň nějakou atmošku...
Autor: HerrerOdesláno: 15:48, 23.9.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
To patřilo Psychovi
Autor: billOdesláno: 23:51, 24.9.2008ID: 511590Nahlásit Vaultmasterům
tie videa vyzeraju jak keby oblivionu z oka vypadli.
Autor: EstangolOdesláno: 12:51, 26.9.2008ID: 7f0108Nahlásit Vaultmasterům
Přesně. Z těch videii vyzařuje negativní TES atmosféra. Tenhle Oblivion se zbraněma v životě hrát nebudu. Jdu uctívat originálku Fallouta 2.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.