.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Kahuna, 2008-09-22 16:09:41, Defcon homepage

DEFCON

Hra Defcon: Everybody dies predstavuje strategický simulátor v reálnom čase (tzv. RTS), ktorý Vám dáva do rúk odpaľovacie kódy k nukleárnym hlaviciam a velenie nad desiatkami základní, z ktorých každá má svoju strategickú hodnotu, počnúc radarmi, končiac nukleárnymi silami.

V Hre máte na výber zo 5 strán konfliktu, ktorými sú: Severná Amerika (USA+Kanada), Ruská federácia, Európska Únia (ktorá si prilepšila o Ukrajinu a Bielorusko), Strednú a Južnú Ameriku a Alianciu (Čína spolu s Indiou a všetky drobné štáty v ich dosahu).

Hlavným cieľom hry je zničiť všetky hrozby zo strany nepriateľa a vyhladiť čo najviac jeho populácie, toto je základným kameňom úspechu. Po stránke stratégie Váš čaká zložitá príprava, ktorá je rozdelená do 5 fáz, od DEFCONU 5 až po samotný DEFCON 1 kedy sa odisťujú nukleárne zbrane a Vás čaká plná globálna termonukleárna prestrelka.

No tento simulátor nie je len o tom pripraviť si rakety a jednu po druhej ich odpaľovať. Prekvapte nepriateľa a pomocou ponoriek mu prepašujte nukleárne strely k slabo chráneným oblastiam pri pobreží, použite najpokročilejšie diaľkové bombardéry a vyhlaďte z povrchu ich mestá. Vybudujte si ochrannú bariéru zloženú z proti ponorkových flotíl, protiraketových štítov a leteckých základní, ktoré odstránia problematické bombardéry.

Interface je spolu so symbolikou jednotiek a základní prehľadný a maximálne priblíženie a oddialenie pomôže sprehľadniť chaotickú situáciu, ktorá po Defcone 1 zákonite nastáva. Slogan je dokonale výstižný: "V tretej svetovej vojne nemôžete zvíťaziť, ale môžete zomrieť ako posledný."

Screenshoty tu, tu, tu, tu a tu.

Sdílet na Facebooku
Autor: Dr0wOdesláno: 01:28, 23.9.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
stara hra, ne?
Autor: Tom9kOdesláno: 06:09, 23.9.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Jo, už je starší - ale podle mě ani za to zahrátí nestojí, přeci jenom házet atomovky na mapě světa se mi zdá hodně nezáživné a nudné....
Autor: shMoulaOdesláno: 11:22, 23.9.2008ID: 32686aNahlásit Vaultmasterům
chlapi, jste se probudili par let po vydani, ne? to je mi teda novinka...
Autor: 2menOdesláno: 12:18, 23.9.2008ID: 70a928Nahlásit Vaultmasterům
Sice uz to je nejaky rok, co to vyslo. Kazdopadne nezazivny a nudny to rozhodne neni. Ma to chytlavou hratelnost a po siti s partou kamosu super vec.. doporucuju
Autor: JaWOdesláno: 14:16, 23.9.2008ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
shMoula: Nikdo nerika, ze je to novinka. Je to jen takove male pripomenuti.
Autor: shMoulaOdesláno: 12:08, 24.9.2008ID: 32686aNahlásit Vaultmasterům
oukej, sry ;-)
Autor: billOdesláno: 20:47, 24.9.2008ID: 511590Nahlásit Vaultmasterům
tak aspoň dam koment že je to stare vyzerá to že ste fakt zaspali dobu. Inak na hru bola aj recka na tiscali a nedopadla najlepsie - nuda
Autor: KahunaOdesláno: 21:33, 24.9.2008ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Takze, aktualku som napisal ja a nie nase drahe VaultMasterstvo, nejde o horucu novinku, ani o ziaden prelom, ale kedze je tato stranka o falloute a POST-APU tak snad nebude DEFCON az tak vybocovat z rady, ano je stary no a ? Fallout je este starsi a aj tak sa o nom stale hovori. RTS styl a strategie nikdy neboli zanrom pre vsetkych, skratka niekto si chce dat rubanicu ala ALIEN SHOOTER tak mu strategia a este takto globalna nic nepovie. Ak je to taky strasny problem, ze hra nie je ziariva a nova jak F3 tak si spiste peticiu a donutte VaultMasterov aby ju vymazali. Pax vobiscum.
Autor: billOdesláno: 23:48, 24.9.2008ID: 511590Nahlásit Vaultmasterům
2Kahuna - nikto ti nevyčita že sa to sem nehodi, len ten štyl spravy : blabla predstavuje ... - akoby to bolo niečo nové. mal si tam dať nejaky iny uvod. A vôbec novinka je od slova "nove"
Autor: KahunaOdesláno: 16:59, 25.9.2008ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
napisal som, ze nejde o novinku ale o AKTUALKU? cize aktualizacia stavajuceho, cize pridanie, pridal som nieco svoje. Napisal som to ako recenziu. Hra este nie je tak stara aby som o nej pisal stylom In memoriam tak som zvolil kratky opis a tak. niektory ludia o DEFCONE nepoculi tak som sa to snazil urobit vseobecne.
Autor: JaWOdesláno: 18:50, 25.9.2008ID: 607e16Nahlásit Vaultmasterům
bill: Jen tak mimochodem, predstavuje tam neni ve smyslu "uvadet", ale ve smyslu "znamenat" ;-)
Jako minirecenze je to velmi dobre a kdyz nebudu liny, tak to dam jako uodni popis do "Pribuznych her" vlevo na liste.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.