.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2008-09-29 22:00:01,

Po dlouhé době opět povídka

Tentokrát jsem se opravdu snažil a doba mezi přijetím povídky a jejím zveřejněním nepřesáhla tři a půl měsíce Holt ve Vaultu získává slovo "maňana" nový význam... Ještě jednou se Řepovi omlouvám a doufám, že při našem příštím setkání v Pustinách ze mně nenadělá hromádku zkrvaveného masa a roztříštěných kostí. Ačkoli, co víc mohu čekat od deathclawa?
Nyní ale již k povídce. Je tak akorát. Tak akorát dlouhá, tak akorát vyvážená... Napsaná hodně kvalitně, pár chybiček jen z nepozornosti. Příběh, který vypráví, není nijak převratný a nespěje k překvapivé pointě, celkově mi připomíná starší Harleyovy texty. Tuto povídku doporučuji lidem, kteří chtějí nasávat po večerech chuť postapo světa prostřednictvím kvalitně napsaných útržků z obyčejného života, nemohu ji však doporučit těm, kdož od povídky očekávají řádnou pecku nabroušenou pointou.
A nyní se již vydejte na loveckou výpravu: Když si myslíš, že jsi lovec...

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 19:09, 30.9.2008ID: 607e16Nahlásit Vaultmasterům
Ty kraaavo...s tema smajlama to uz je trochu ujety, nemyslis? 8-)
Autor: Henry ThornOdesláno: 19:33, 30.9.2008ID: 421e50Nahlásit Vaultmasterům
Řepa je můj kamarád a tohle napsal opravdu velmi kvalitně.Přesně jako ze života,řekl bych...
Jinak o masakru Rogersovy karavany se dočtětě v jeho profilu u osamelých střelců na templářích všb
Autor: Henry ThornOdesláno: 21:46, 30.9.2008ID: 421e50Nahlásit Vaultmasterům
Když nad tím tak přemýšlím,tak se mi to vlastně líbilo moc a moc.On to autor vlastně vyřešil chytře-půlka je o příběhu o párači a ta druhá o zabíjení nájezdníků...a párač nikde.
Ono když se nepřítel schovává,je to větší hrůza,než když ho vidíte.
Autor: HeadLineOdesláno: 22:24, 30.9.2008ID: 60f21eNahlásit Vaultmasterům
Povídka randál povedená, jsou tam vidět ty tři části ( Párač, karavana a útok na banditi ) ale na to, že to neni dílo na několik pokračování, vkomponovaný slušně. Líbí se mi to, protože z toho dejchá celá postapo atmosféra
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.