.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Tom9k, 2008-10-01 12:13:14, NMA

Jak pokračuje vývoj Fallout 2: Shattered Destiny 2

Lexx, autor kompletní překopávky Fallouta 2 jménem Shattered Destiny, se rozhodl o zveřejnění několika informací a obrázků o pokračování jeho vynikajícího módu. Pokochat se můžete pohledem na starou benzínku poblíž města Heap, malou část kanalizace či mapu Trader Falls. Bystří z vás si všimli divného tlačítka nad ukazatelem Hit bodů. Dle slov autora se jedná o tlačítko, které vám jednoduše otevře Mr. Fixit (vychytávku na vytváření předmětů). Toto tlačítko je z 96 % hotové, nyní už zbývá doladit zbývající 4 %. Lexx nyní pilně pracuje na příběhu a slibuje, že bude ještě lepší než v SD1.

Příběh by se měl odehrávat přibližně 1 rok po SD1 a přibližně 3 měsíce před FO1 (Říjen 2161). Z tohoto důvodu je jasné, že SD2 bude samostatný mód, tz. nebude součástí SD1.

Pro ty, co ještě SD1 nehráli či si ho chtějí zahrát znova, můžete sosat ZDE. Veškeré screenshoty, komentáře a informace o SD2 najdete v angličtině TADY.

Sdílet na Facebooku
Autor: toudi_skOdesláno: 20:16, 1.10.2008ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
dufam, ze mod dokonci co najskor :))))) YO! YO! YO!
Autor: Tom9kOdesláno: 20:44, 1.10.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Důležité je i to Mr. Fixit tlačítko - mezi hodně FAQ Megamodu patří i právě jak se dostat do Mr. Fixit... a nynější způsob je trochu komplikovanější no...
Autor: MortyOdesláno: 13:01, 2.10.2008ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Som velmi zvedavy ako dopadne mr. fixit... osobne mam velmi rad hry, kde si mozem nieco vytvarat a zhanam ich :D z novych napriklad spore, cize ma naozaj zaujima do akej miery sa bude dat s tymto perkom robit ;D
Autor: JaWOdesláno: 14:17, 2.10.2008ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Morty: Mr.Fixit uz nekolik let ve hre funguje. Stahni si a vyzkousej MegaMod
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.